Povezane vesti

Obrt u Zagrebu: Žena koja je ušla u poštu ipak nije zaražena

Obrt u Zagrebu: Žena koja je ušla u poštu ipak nije zaražena

RTS 08.04.2020
Zagrebačka policija, nakon što je objavljena vest da je žena zaražena koronavirusom jutros bila u pošti u zagrebačkom naselju Zapruđu, saopštila je da je utvrđeno da to nije tačno i da ona nije zaražena. Kako prenosi Jutarnji list, žena koja… »
Kakva zbrka u Zagrebu: Ušla u poštu, platila račune, pa tek onda rekla da ima koronu, a onda se otkrila prava istina

Kakva zbrka u Zagrebu: Ušla u poštu, platila račune, pa tek onda rekla da ima koronu, a onda se otkrila prava istina

Kurir 08.04.2020
Hrvatska javnost je bila zaprepašćena slučajem žene koja je, navodno zaražena koronavirusom, ušetala u poštu u Zagrebu. Nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da ima koronu i da bi trebalo sve dezinfikovati. Pošta je zatvorena i… »
Žena ušetala u poštu, platila račune i mirno saopštila svima da ima koronu, Rajković besneo u TV prenosu: Ne znam šta…

Žena ušetala u poštu, platila račune i mirno saopštila svima da ima koronu, Rajković besneo u TV prenosu: Ne znam šta…

Alo 08.04.2020
Filijala je zatvorena i pozvan epidemiolog. Žena zaražena korona virusom ušetala je jutros u poštu u Zagrebu, a nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da ima koronu i da bi trebalo sve dezinfikovati. Pošta je zatvorena i pozvan je… »
Žena ušetala u poštu u Zagrebu platila račune pa rekla: Zaražena sam koronom

Žena ušetala u poštu u Zagrebu platila račune pa rekla: Zaražena sam koronom

Blic 08.04.2020
Žena zaražena korona virusom ušetala je jutros u poštu u Zagrebu, a nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da ima koronu i da bi trebalo sve dezinfikovati. Pošta je zatvorena i pozvan je epidemiolog. Šef Civilne zaštite Novog… »
Žena platila račune u pošti, pa svima saopštila da je zaražena virusom korona

Žena platila račune u pošti, pa svima saopštila da je zaražena virusom korona

Radio 021 08.04.2020
Žena zaražena virusom korona ušetala je jutros u poštu u Zagrebu, a nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da je zaražena i da bi trebalo sve dezinfikovati. Pošta je zatvorena i pozvan je epidemiolog. Šef Civilne zaštite Novog… »
Žena platila račune u pošti, pa rekla da je zaražena koronom

Žena platila račune u pošti, pa rekla da je zaražena koronom

Večernje novosti 08.04.2020
Šef Civilne zaštite Novog Zagreba, Valentin Rajković, za HRT je ispričao da je žena trebalo da bude u samoizolaciji. Žena zaražena korona virusom ušetala je jutros u poštu u Zagrebu, a nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da ima… »
ZG: Žena ušetala u poštu, platila račune, pa rekla da je - zaražena

ZG: Žena ušetala u poštu, platila račune, pa rekla da je - zaražena

Dnevnik 08.04.2020
ZAGREB: Žena zaražena korona virusom ušetala je jutros u poštu u Zagrebu, a nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da ima koronu i da bi trebalo sve dezinfikovati. Pošta je zatvorena i pozvan je epidemiolog. Šef Civilne zaštite… »
Žena u Zagrebu obavila sve što je imala u pošti, a onda saopštila da ima koronu

Žena u Zagrebu obavila sve što je imala u pošti, a onda saopštila da ima koronu

N1 Info 08.04.2020
Pošta u zagrebačkom naselju Zapruđu je zatvorena nakon što je u sredu prepodne u nju ušla žena pozitivna na koronavirus. Žena je došla da pošalje lekarsku dokumentaciju, a kad je sve obavila prisutne je obavestila da je zaražena. "Oko 9.15 na… »
Zaražena žena ušetala u poštu, kad je sve završila šokirala službenike: Imam koronu, dezinfikujte se

Zaražena žena ušetala u poštu, kad je sve završila šokirala službenike: Imam koronu, dezinfikujte se

Telegraf 08.04.2020
Jedna od filijala pošte u Zagrebu danas je hitno zatvorena nakon što je u nju ušetala zaražena sugrađanka. Filijala pošte u zagrebačkom Zapruđu zatvoren je danas nakon što je u prepodnevnim satima u nju ušetala žena pozitivna na korona virus… »

Vesti dana »