Povezane vesti

Đorđe David ozdravio od koronavirusa

Đorđe David ozdravio od koronavirusa

Vesti online 08.04.2020
Iako je imao sve simptome – upale pluća, izuzetno jakog kašljanja i temperature i izjavljivao da se užasno oseća, pevač Đorđe David je ozdravio. On je, ako se može suditi po njegovom profilu na Instagramu, upravo izašao iz bolnice u kojoj se… »
Pobedio koronu! Đorđe David napustio bolnicu izlečen, pa se oglasio:"Skupo plaćena škola i ovo sam nekako prebrodio"…

Pobedio koronu! Đorđe David napustio bolnicu izlečen, pa se oglasio:"Skupo plaćena škola i ovo sam nekako prebrodio"…

Blic 08.04.2020
Muzičar Đorđe David izašao je iz bolnice nakon borbe sa korona virusom. Sa zaštitnom maskom na licu, rukacivama, ali i naočarima za sunce napustio je bolnicu i otišao kući. Muzičar se ubrzo oglasio i na društvenoj mreži Instagram i opisao… »
Đorđe David se oglasio prvi put nakon izlaska iz bolnice: I ovo sam nekako prebrodio! A evo šta će prvo da uradi!

Đorđe David se oglasio prvi put nakon izlaska iz bolnice: I ovo sam nekako prebrodio! A evo šta će prvo da uradi!

Kurir 08.04.2020
Đorđe David se oglasio prvi put nakon izlaska iz bolnice i reko da je ovo što mu se desilo skupo plaćena škola. Roker Đorđe David danas je napustio bolnicu, nakon što je bio hospitalizovan zbog toga što je bio zaražen virusom COVID-19. "Dome… »
Đorđe David izašao iz bolnice! Roker sa zaštitnom maskom na licu otišao kući! Pobedio koronu! (foto)

Đorđe David izašao iz bolnice! Roker sa zaštitnom maskom na licu otišao kući! Pobedio koronu! (foto)

Kurir 08.04.2020
Đorđe David izašao je iz bolnice nakon lavovske borbe sa koronavirusom. Roker je lečenje napustio sa zaštitnom maskom na licu, kao i sa rukavicama na rukama. Podsetimo, on je 26. marta na svom Instagramu podelio s javnošću rezultate testa, čim je… »
Đorđe David pobedio koronu: Roker izašao iz bolnice (foto)

Đorđe David pobedio koronu: Roker izašao iz bolnice (foto)

Večernje novosti 08.04.2020
Muzičar je proveo više od dve nedelje na odeljenju pulmologije Kliničkog centra Srbije, gde se oporavljao od opakog virusa. POPULARNI roker Đorđe David, koji je bio hospitalizovan zbog virusa korona izašao je danas iz bolnice, saznaju "Novosti"… »
Pobedio koronu: Đorđe David izašao iz bolnice (foto)

Pobedio koronu: Đorđe David izašao iz bolnice (foto)

Mondo 08.04.2020
Roker uslikan sa "punom opremom"! Roker uslikan sa "punom opremom"! Roker i član žirija muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Đorđe David pušten je iz bolnice gde je bio smešten nakon što je utvrđeno da je pozitivan na koronu. On je bolnicu… »

Vesti dana »