Povezane vesti
Izdavanje rezultata testiranja na kovid sporije jer nema obučenog kadra
RTV 08.04.2020
BEOGRAD - Epidemiolog Predrag Kon ukazao je danas da postoji problem sa brzinom izdavanja rezultata virusoloških pregleda. Kon je, na konferenciji za štampu, kazao da je to administrativno logistička stvar, da se ne radi o testovima i sposobnosti kadra… »
Problemi sa brzinom izdavanja rezultata testiranja na koronavirus
N1 Info 08.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da se širi obim testiranja na novi koronavirus, ali da postoje određeni problemi u vezi sa "brzinom izdavanja rezultata virusoloških pregleda". "I to je administrativno-logistička stvar, ne radi se o testovima, niti o… »
Vesti dana »
Državljanin Srbije među troje uhapšenih iz balkanskog kartela Pretresi izvedeni i na više lokacija u Srbiji: Oduzet mercedes i 16 hiljada evra
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Havarija na naftovodu U Nemačkoj: Izlila se velika količine nafte, službe za vanredne situacije na teren
Blic pre 2 satajoš 1 povezana





