Povezane vesti

Vučićev stariji sin hospitalizovan zbog korona virusa

Vučićev stariji sin hospitalizovan zbog korona virusa

RTV Novi Pazar 08.04.2020
Danilo Vučić, sin predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, pozitivan je na korona virus, saopštio je predsjednik Vučić na svom nalogu na Instagramu. Vučić je naveo i da je njegov sin hospitalizovan na infektivnoj klinici u Beogradu. Danilo Vučić… »
Vučićev sin Danilo zaražen koronavirusom, hospitalizovan na Infektivnoj klinici

Vučićev sin Danilo zaražen koronavirusom, hospitalizovan na Infektivnoj klinici

RTV 08.04.2020
BEOGRAD - Sin predsednika Aleksandra Vučića, Danilo Vučić, zaražen je korona virusom i zbog kliničke slike je hospitalizovan na Infektivnoj klinici u Beogradu. Vest je objavio predsednik na svom instagram profilu "avucic". "Kada je sve počelo, moj… »
Vučićev sin pozitivan na virus korona

Vučićev sin pozitivan na virus korona

Radio 021 08.04.2020
Najstariji sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića Danilo zaražen je virusom korona i nalazi se na Infektivnoj klinici, objavio je predsednik na Instagramu. "Moj prvenac je zaražen korona virusom, a klinička slika mu je takva da je primljen u… »
Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

Vesti online 08.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić objavio je da njegov sin Danilo ima koronavirus i da je smešten na Infektivnu kliniku u Beogradu. „Moj prvenac je zaražen koronavirusom, a klinička slika mu je takva da je primljen u Infektivnu kliniku“, napisao je… »
Sin predsednika Vučića zaražen korona virusom, smešten na Infektivnu kliniku

Sin predsednika Vučića zaražen korona virusom, smešten na Infektivnu kliniku

Prva 08.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić objavio je da njegov sin Danilo ima korona virus i da je smešten na Infektivnu kliniku u Beogradu. "Moj prvenac je zaražen koronavirusom, a klinička slika mu je takva da je primljen u Infektivnu kliniku", napisao je… »
PREDSEDNIK VUČIĆ: Moj Danilo ima koronu! Sine, pobedićeš, voli te tata, svi te volimo!

PREDSEDNIK VUČIĆ: Moj Danilo ima koronu! Sine, pobedićeš, voli te tata, svi te volimo!

IndeksOnline 08.04.2020
BEOGRAD – Danilo Vučič, sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića primljen je na Infektivnu kliniku zbog koronavirusa. Danilo Vučić je zaražen opakim virusom, a sada mu predstoji lečenje. Ovu vest je na Instagramu objavio sam predsednik. On je… »
Sin predsednika Vučića zaražen virusom korona

Sin predsednika Vučića zaražen virusom korona

Sputnik 08.04.2020
Danilo Vučić, sin predsednika Srbije, pozitivan je na virus korona, navedeno je na zvaničnom instagram profilu Alekdandra Vučića. "Kada je sve počelo, moj Danilo mi je rekao da predaja nije opcija. Moj prvenac zaražen je korona virusom, a klinička… »
Vučićev stariji sin zaražen koronavirusom

Vučićev stariji sin zaražen koronavirusom

RTK 08.04.2020
Danilo Vučić, sin predsednika Aleksandra Vučića, zaražen je koronavirusom i zbog kliničke slike je hospitalizovan na Infektivnoj klinici u Beogradu, prenosi RTS. Vest je, kako navodi Radio-televizija Srbije, objavio predsednik na svom instagram… »
Vučićev stariji sin zaražen korona virusom

Vučićev stariji sin zaražen korona virusom

Slobodna Evropa 08.04.2020
Danilo Vučić, sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića, zaražen je korona virusom, saopštio je predsednik Vučić na svom nalogu na Instagramu. Vučić je naveo i da je njegov sin hospitalizovan na infektivnoj klinici u Beogradu. „Moj prvenac… »

Vesti dana »