Povezane vesti

Severina uspela da vrati staru kilažu: Ugojila sam se 7 kila zbog svekrvine kuhinje

Severina uspela da vrati staru kilažu: Ugojila sam se 7 kila zbog svekrvine kuhinje

Kurir 09.04.2020
Opustila se: Pevačica je već nedeljama sa suprugom Igorom u domu njegovih roditelja, gde vreme provodi tako što pomaže oko spremanja hrane i čišćenja, a priznala je i da jede više nego ikada. Severina Kojić uspela je da se ugoji sedam kilograma… »
Severina u samoizolaciji: Ugojila sam se sedam kilograma! (video)

Severina u samoizolaciji: Ugojila sam se sedam kilograma! (video)

Mondo 09.04.2020
Evo ko je "kriv" za to! Evo ko je "kriv" za to! Zbog pandemije korona virusa i poznati su prinuđeni da vreme provode u karantinu, a Severina Kojić je sa svima podelila šta ona radi! Lepa pevačica pokrenula je svoju "emisiju" na Internetu, "Seve… »
Postala majstor za pitu od krompira, kuvanju je podučava svekrva Olja: Seve se ugojila sedam kilograma

Postala majstor za pitu od krompira, kuvanju je podučava svekrva Olja: Seve se ugojila sedam kilograma

Večernje novosti 08.04.2020
Na "Instagramu" je nedavno pokrenula svoju "Seve te-ve" POP zvezda Severina Kojić, koja dane tokom vanrednog stanja provodi u Beogradu, sa suprugom Igorom i njegovim roditeljima, na "Instagramu" je nedavno pokrenula svoju "Seve te-ve", a u sklopu… »

Vesti dana »