Povezane vesti
Četiri osobe poginule u požaru u domu za stare u Moskvi, 16 povređeno
Novi magazin 09.04.2020
U požaru u staračkom domu u Moskvi poginule su četiri osobe, a 16 je povređeno, ali su vatrogasci uspeli da spasu 50 ljudi iz zapaljenog obekta, objavili su u danas ruski zvaničnici za vanredne situacije. Požar je izbio sinoć u podrumu zgrade i brzo se… »
Dve osobe poginule u požaru u domu za stare u Moskvi
N1 Info 09.04.2020
Dve osobe su poginule, a najmanje 10 je povređeno u požaru u moskovskom domu za stare, izjavili su ruski zvaničnici. U zgradi u naselju Mjakinino bilo je 65 ljudi, a veruje se da je uzrok požara kratak spoj, javila je agencija TASS. Nije jasno da li su… »
Vesti dana »
Lopandić (SRCE): Da li će afere kao što su Generalštab, TOK, REM ili pritisak na medije biti dovoljne da ubede fon der Lajen da je Srbija na EU putu
Glas Šumadije pre 33 minutajoš 17 povezanih
Baka Rezika (78) preminula u mukama u Nišu. Vozač je pokosio automobilom, polomio joj glavu i kukove.
Alo pre 18 minutajoš 13 povezanih





