Povezane vesti
U KCV se od korone leči 126 pacijenata, osmoro u veoma teškom stanju, na Novosadskom sajmu 62 obolelih
RTV 09.04.2020
NOVI SAD - U Kliničkom centru Vojvodine (KCV), trenutno se leči 126 pacijenata kod kojih je potvrđeno da su oboleli od virusa kovid 19. Od toga, osam pacijenata se nalazi u izuzetno teškom stanju i njihovo lečenje zahteva primenu mehaničke ventilacije… »
KCV: Na lečenju od korona virusa 126 pacijenata, osmoro otpušteno na kućno lečenje
Moj Novi Sad 09.04.2020
U Kliničkom centru Vojvodine trenutno se leči 126 pacijenta kod kojih je potvrđeno da su oboleli od Kovida-19. Od toga, osam pacijenata se nalazi u izuzetno teškom stanju i njihovo lečenje zahteva primenu mehaničke ventilacije. Na Novosadskom sajmu je… »
U Kliničkom centru Vojvodine 126 pacijenata obolelih od virusa korona, na Novosadskom sajmu 62
Radio 021 09.04.2020
U Kliničkom centru Vojvodine trenutno se leči 126 pacijenata obolelih od virusa korona, od kojih je osmoro u izuzetno teškom stanju i nalaze se na respiratorima. To znači da je za jedan dan primljeno 11 novih pacijenata na lečenje u KCV, dok je u istom… »
Vesti dana »

Cela porodica bila u žičari smrti u Lisabonu: Trudnica, suprug i dečak prevezeni u bolnicu, poznato njihovo stanje (foto)
Večernje novosti pre 6 minutajoš 5 povezanih

Ponos Srbije: Tri medalje za mlade srpske informatičare na Evropskoj olimpijadi (foto)
Blic pre 11 minutajoš 2 povezane

Zborovi Novog Sada saopštili da je policija danas uhapsila njihov zvučnik
Danas pre 3 satajoš 1 povezana