Povezane vesti

Ispovest rajevca: Ponudili su mi u 2010. godine da preuzmem Srbiju, odbio sam zbog prijatelja Antića!

Ispovest rajevca: Ponudili su mi u 2010. godine da preuzmem Srbiju, odbio sam zbog prijatelja Antića!

Hot sport 09.04.2020
Milovan Rajevac otvorio je dušu nakon smrti Radomira Antića. Rajevac je 2010. predvodio reprezentaciju Gane, a Antić naše ‘orlove’. Ganjani su tada bili jedno od najprijatnijih iznenađenja na prvenstvu, a godinama potom prijateljstvo dvojice… »
Nudili mu mesto selektora Srbije posle Antića, iz poštovanja nije hteo ni u ludilu!

Nudili mu mesto selektora Srbije posle Antića, iz poštovanja nije hteo ni u ludilu!

Sportske.net 09.04.2020
Još jedan od onih koji imaju prelepe reči o Radomiru Antiću. Milovan Rajevac je istakao da mu je bilo veoma teško kada je čuo da je preminuo legendarni srpski trener. "Mnogo mi je teško, brisao sam suze, slabo spavao. Košmar mi je u glavi. Antić… »
Rajevac: Ponuđeno mi je mesto selektora posle Antića, odbio sam zbog njega!

Rajevac: Ponuđeno mi je mesto selektora posle Antića, odbio sam zbog njega!

Sportski žurnal 09.04.2020
Tužan, zaplakan, u neverici. Milovan Rajevac, nekadašnji levi bek, trener sa dugim stažom, dočekao je vest o smrti Radomira Antića u porodičnom domu na Zlatiboru. Godine su prolazile, kaže uspešni selektor Gane na Svetskom prvenstvu u Južnoj… »

Vesti dana »