Повезане вести
Кон о Васкрсу: Не размишљамо о празновању, већ о томе да ли треба да уведемо оштрије мере
Телеграф 09.04.2020
Медицинска струка не размишља много о предстојећим празницима. Када су у питању православни Васкрс и дани који су пред нама и ширење корона вируса, медицинска струка не размишља много о томе, рекао је данас др Предраг Кон… »
Кон: Не размишљамо о празницима, већ о спречавању вируса
ИндексОнлине 09.04.2020
БЕОГРАД – Струка не размишља о обележавању празника, већ о спречавању ширења вируса корона, пратимо бројке и, уколико буде било потребно, донећемо и оштрије мере, изјавио је данас епидемилог Предраг Кон. Он је тако одговорио… »
Нове мере за Ускрс: Бројке у наредним данима ће одлучити
Мондо 09.04.2020
Доктор Предраг Кон рекао је да увођење евентуалних нових мера неће зависити од предстојећег празника, већ ситуације са пандемојом и ширењем заразе Цовид-10. Доктор Предраг Кон рекао је да увођење евентуалних нових мера неће… »
Вести дана »
„Пазите на Вучићеву нову надреалну идеју“: Јутарњи лист о састанку председника Србије са фон дер Лајен
Данас пре 52 минутајош 20 повезаних
Фајненшел тајмс: Нафтна компанија из Абу Дабија главни кандидат за куповину руског удела у НИС-у
Нови магазин пре 37 минутајош 13 повезаних
Хоће ли се евро и данас продавати по 120 динара: Колики курс смеју да зарачунавају мењачнице
Глас Зајечара пре 1 сатјош 7 повезаних
Удар на Дњепропетровску област; Лондон увео санкције Александру Дугину
РТС пре 42 минутајош 22 повезане




