Povezane vesti

"Razdrobiću Ti glavu, počupaću Ti svaku dlaku, pokopala si me: U grob!" Anabela doživela nervni slom, urlala na Lunu kao…

"Razdrobiću Ti glavu, počupaću Ti svaku dlaku, pokopala si me: U grob!" Anabela doživela nervni slom, urlala na Lunu kao…

Blic 10.04.2020
Sinoć je u Beloj kući došlo do nove svađe između Anabele Atijas i Lune Đogani, a tom prilikom jedna drugoj izgovorile su teške reči. Luna i Anabela su se posvađale tokom emisije "Gledanje snimaka", u kojoj je pevačica imala priliku da čuje šta… »
Uopšte nisam dobro! Luna uporedila majku sa Kijom Kockar, pa nastao haos: Ja se raspadam iznutra! (video)

Uopšte nisam dobro! Luna uporedila majku sa Kijom Kockar, pa nastao haos: Ja se raspadam iznutra! (video)

Kurir 10.04.2020
Nikad brutalnija svađa izbila je između Lune Đogani i njene majke Anabele Atijas, tokom sinoćnog "Gledanja klipova". Pevačicu je isteralo iz takta to što ju je ćerka uporedila sa Kristinom Kijom Kockar, napominjući da joj je drago što iz ove… »
Ubiću je i odoh odavde! Anabela napravila lom: Urlala na ćerku i pretila joj, pa krenula flašom na nju?! (video)

Ubiću je i odoh odavde! Anabela napravila lom: Urlala na ćerku i pretila joj, pa krenula flašom na nju?! (video)

Kurir 10.04.2020
Brutalna svađa Anabele Atijas i njene ćerke Lune Đogani izbila je prethodne večeri u "Zadruzi" za krcatim punim stolom. Pevačica je urlala na naslednicu, napominjući da se njena sestra žalila kako ona i Blankica zbog nje tri godine nemaju majku, a… »

Vesti dana »