Povezane vesti
Italija produžila karantin stanovništva do 3. maja
Slobodna Evropa 10.04.2020
Italijanska vlada odlučila je da karantin koji treba da traje do 13. aprila, produži do 3. maja, preneli su danas tamošnji mediji pozivajući se na izvore sindikata. Premijer Đuzepe Konte saopštio je tu odluku, koja još nije zvanična saopštena građanima… »
Konte: Produžen karantin, teška ali neophodna odluka
Dnevnik 10.04.2020
RIM: Italijanski premijer Đuzepe Konte izjavio je danas da je vlada produžila zabranu kretanja u celoj zemlji radi suzbijanja širenja korona virusa do 3. maja, mada će neke prodavnice moći ponovo da budu otvorene od 14. aprila. "Ovo je teška ali… »
Italija produžila karantin stanovništva do 3. maja
Danas 10.04.2020
Italijanska vlada odlučila je da karantin koji treba da traje do 13. aprila, produži do 3. maja, preneli su danas tamošnji mediji pozivajući se na izvore sindikata. Premijer đuzepe Konte saopštio je tu odluku, koja još nije zvanična saopštena građanima… »
Mediji: Italija produžila karantin stanovništva do 3. maja
N1 Info 10.04.2020
Italijanska vlada odlučila je da karantin koji treba da traje do 13. aprila, produži do 3. maja, preneli su tamošnji mediji pozivajući se na izvore sindikata. Premijer Đuzepe Konte saopštio je tu odluku, koja još nije zvanično saopštena građanima, na… »
Vesti dana »

Presuda Igoru Popoviću – novčana kazna i dve godine zabrane ulaska na KiM
RTS pre 59 minutajoš 23 povezane

Novi toplotni talas u Srbiji sa vrhuncem 16. avgusta i temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 1 satjoš 46 povezanih

Orban ima poruku za gospodu iz Brisela Lider Mađarske ih postavio na mesto
Alo pre 54 minutajoš 40 povezanih