Povezane vesti

Dika o čuvenoj pobedi u Minhenu: Bajern je verovao da je nepobediv na svom terenu

Dika o čuvenoj pobedi u Minhenu: Bajern je verovao da je nepobediv na svom terenu

Mozzart sport 10.04.2020
„Tada je svima postalo jasno da mi možemo do trofeja“, priseća se Stojanović. Legendarni golman Crvene zvezde Stevan Stojanović bio je jedan od najzaslužnijih za titulu klupskog prvaka Evrope 1991. godine. Njegove spektakularne intervencije… »
Vremeplov, na današnji dan Zvezda slavila u Minhenu, Džajić: Znao sam da smo bolji! (video)

Vremeplov, na današnji dan Zvezda slavila u Minhenu, Džajić: Znao sam da smo bolji! (video)

Sportski žurnal 10.04.2020
U zvezdaškom kalendaru, deseti aprilski dan podvučen je kao datum jedne od najvećih pobeda u istoriji kluba. Fantastičnom igrom, u polufinalu Kupa šampiona, savladan je Bajern u Minhenu sa 2:1. Koliko je pobeda bila velika i važna najbolje svedoči… »
Na današnji dan: Crvena zvezda razbila Bajern u Minhenu, oduševila celu Evropu, čak i velikog Bekenbauera

Na današnji dan: Crvena zvezda razbila Bajern u Minhenu, oduševila celu Evropu, čak i velikog Bekenbauera

Sportal blic 10.04.2020
April 1991. godine i to baš deseti, pred 64.000 ljudi Crvena zvezda je pokorila Minhen u pohodu na finale Kupa evropskih šampiona. "Ova zvezda igra brzo, moderno, ima mašte a pritom trči kao da je nemačka ekipa", ostao je potpuno zatečen Franc… »
Na današnji dan: Najbolja utakmica Ljupkove Zvezde (video)

Na današnji dan: Najbolja utakmica Ljupkove Zvezde (video)

Mozzart sport 10.04.2020
I na kraju pokoravanje Minhena – 2:1. Sve priče o čudesnoj generaciji Crvene zvezde iz 1991. godine su ispričane. Prošlo je 29 leta od osvajanja Kupa Evropskih šampiona, ali pandemija virusa korona je idealna prilika da se još malo posetimo na… »

Vesti dana »