Povezane vesti

Vučić o sinu: Pustite me da sam brinem svoje brige! Volim Danila najviše na svetu

Vučić o sinu: Pustite me da sam brinem svoje brige! Volim Danila najviše na svetu

Pravda 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je svakodnevno u kontaktu sa lekarima i da kada bude postajala bilo kakva sumnja da je zaražen biće testiran na korona virus, dodavši da je odgovoran i sluša lekare. Odgovarajući na pitanja… »
Vučić: Žele da politički budem izolovan da bi korona pobedila

Vučić: Žele da politički budem izolovan da bi korona pobedila

Jug press 10.04.2020
NIŠ Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je odmah posle prijema njegovog sina na lečenje u Infektivnu kliniku u Beogradu, razgovarao sa direktorom te zdravstvene ustanove o kontaktima koje je imao u prethodnom periodu. “Odgovoran sam i… »
Vučić: Biću testiran onog sekunda kad lekari budu mislili da postoji šansa da sam zaražen

Vučić: Biću testiran onog sekunda kad lekari budu mislili da postoji šansa da sam zaražen

Beta video 10.04.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti testiran na prisustvo korona virusa ``onog sekunda`` kada lekari sa kojima, kako je naveo, svakodnevno razgovara, budu mislili da postoji ``bilo kakva`` šansa da je zaražen… »
Vučić: Slušam lekare, biću testiran ako bude potrebe

Vučić: Slušam lekare, biću testiran ako bude potrebe

Sputnik 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je svakodnevno u kontaktu sa lekarima i da će biti testiran ako bude potrebe za tim. „Razgovaram sa lekarima svakog dana i ako postoji bilo kakva šansa, ne simptom, nego šansa da sam zaražen… »
Vučić: Ako postoji bilo kakva šansa – biću testiran na koronu

Vučić: Ako postoji bilo kakva šansa – biću testiran na koronu

Danas 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Nišu da će „biti testiran na korona virus, ako postoji bilo kakva šansa“ pošto je njegov sin Danilo oboleo i hospitalizovan je na Infektivnoj klinici u Beogradu. On je rekao da je odgovoran i… »
Vučić: Ako treba biću testiran, N1 da ne brine licemerno o mom zdravlju

Vučić: Ako treba biću testiran, N1 da ne brine licemerno o mom zdravlju

N1 Info 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je svakodnevno u kontaktu sa lekarima i da kada bude postajala bilo kakva sumnja da je zaražen biće testiran na koronavirus. On je rekao da je odgovoran i sluša lekare. Izvor: Tanjug Odgovarajući na… »
Vučić emotivno o sinu Danilu: Testiraću se, ako postoji bilo kakva šansa!

Vučić emotivno o sinu Danilu: Testiraću se, ako postoji bilo kakva šansa!

Mondo 10.04.2020
"Onih koji brinu lažne brige sam sit, znam da nikad niste ni brinuli, kažite ljudima da to nije od želje da budem izolovan kako bi korona pobedila u Srbiji", rekao je predsednik Srbije. "Onih koji brinu lažne brige sam sit, znam da nikad niste ni… »

Vesti dana »