Povezane vesti

Ben: Mnogo mi nedostaje fudbal

Ben: Mnogo mi nedostaje fudbal

Sportski žurnal 10.04.2020
Ben je istakao i da mu je drago što je ostao u Beogradu s porodicom. Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben rekao je da mu mnogo nedostaje fudbal i istakao da se nada da će se sezona uskoro nastaviti. - Meni ova situacija izgleda kao da se fudbal prekinuo… »
Ben: Deluje kao da smo igrali pre godinu dana...

Ben: Deluje kao da smo igrali pre godinu dana...

N1 Info 10.04.2020
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben jedan je od retkih stranaca u srpskom sportu, koji su odlučili da period samoizolacije provedu u Srbiji. "Prvo, drago mi je da sam ostao u Beogradu sa svojom porodicom jer je to bila bolja opcija za nas, nego da odemo… »
Ben: Kao da ne igramo godinu dana, nedostaju mi golovi…

Ben: Kao da ne igramo godinu dana, nedostaju mi golovi…

Hot sport 10.04.2020
“Najviše vremena provodim, naravno kod kuće, igrajući se sa mojom decom, igrajući video i društvene igre”, kaže reprezentativac Komorskih Ostrva. Najbolji strelac Superlige Srbije i jedan od najboljih stranaca u Crvenoj zvezdi El Fardu Ben vreme… »
Ben: Kao da smo godinu dana bez fudbala

Ben: Kao da smo godinu dana bez fudbala

Mozzart sport 10.04.2020
„Igram fudbal, ali sa decom“, poručuje reprezentativac Komorskih Ostrva. I pored toga što poseduje francuski pasoš, samim tim i mogućnost da otputuje u tu državu, El Fardu Ben vreme tokom pandemije virusa korona provodi u Beogradu. Jedan od… »

Vesti dana »