Povezane vesti
Dačić: Srbija očekivala više pomoći od EU
Slobodna Evropa 10.04.2020
Srbija je zahvalna Evropskoj uniji na pomoći koja je stigla nakon izbijanja pandemije korona virusa, ali smo očekivali da ta pomoć bude veća i da brže stigne, poručio je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. "EU je poslala onoliko pomoći Srbiji… »
Dačić priznao: Očekivali smo veću pomoć od EU ― Srbija će preispitati njeno funkcionisanje
Sputnik 10.04.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je Srbija zahvalna Evropskoj uniji (EU) na pomoći nakon izbijanja pandemije virusa korona, ali da je Beograd očekivao da ta pomoć bude veća i da brže stigne. „EU je poslala onoliko pomoći Srbiji koliko… »
Dačić: Očekivali smo da pomoć EU bude veća i da brže stigne
Novi magazin 10.04.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je Srbija zahvalna Evropskoj uniji (EU) na pomoći koja je stigla nakon izbijanja pandemije korona virusa ali da je Beograd očekivao da ta pomoć bude veća i da brže stigne. "EU je poslala onoliko pomoći… »
Vesti dana »

Ministarka Lazarević: Od 1. septembra cene padaju za 15 odsto
Serbian News Media pre 33 minutajoš 29 povezanih

Povoljniji krediti za građane čija su primanja do 100.000 dinara
Biznis.rs pre 3 minutajoš 21 povezana

Novakova dominacija na startu US opena, bez izgubljenog servisa do druge runde!
Sportske.net pre 3 satajoš 37 povezanih

Oglasila se Olja Bajrami posle skandala između Ane i Raleta: Nakon što je uvučena u priču, kaže "Nemojte..."
Telegraf pre 28 minutajoš 20 povezanih