Povezane vesti
Paket aranžman: Sergej i Marušić na meti PSŽ-a?
Hot sport 10.04.2020
Novi dan, novi klub zainteresovan je za SMS-a, po pisanju medija u Italiji moguća destinacija je Pariz. Zajedničko Sergeju Milinković-Saviću i Adamu Marušiću jeste menadžer, karijerom obojice upravlja proslavljeni napadač Mateja Kežman, a ‘Gazeto delo… »
Milinković-Savić i Marušić idu zajedno u PSŽ?
Sportski žurnal 10.04.2020
- Milinković-Savić i Marušić imaju istog menadžera Mateju Kežmana, obojicu želi sportski direktor Leonardo. Milinković-Savić ne bi mogao da ode ispod 100 miliona evra, sa Marušicehm bi kompletan transfer iznosio oko 120 do 130 miliona evra - navodi… »
Vesti dana »
Loznica u žalosti: Ovo su osamnaestogodišnjaci Marko i Bogdan koji su jutros stradali u Banji Koviljači, vozili sa probnom vozačkom dozvolom.
Dnevnik pre 3 satajoš 33 povezane
Novak Đoković oborio još jedan rekord na Vimbldonu: Savladao Safijulina i postao igrač sa najviše pobeda u istoriji čuvenog turnira
Nedeljnik pre 27 minutajoš 29 povezanih
Ukrajinska strana odbila predlog da preuzme tela poginulih vojnika u Konstantinovki
Politika pre 2 satajoš 34 povezane
Prognoza vremena za ponedeljak, 6. jul: Sutra promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima
Beta pre 6 satijoš 30 povezanih



