Povezane vesti

Hrvat pobesneo jer mu nije stigla penzija, pa napravio haos u pošti: Imam koronu, a vi se testirajte!

Hrvat pobesneo jer mu nije stigla penzija, pa napravio haos u pošti: Imam koronu, a vi se testirajte!

Kurir 10.04.2020
Revoltiran zbog nedostavljanja penzije na kućnu adresu, penzioner iz hrvatskog Zaprešića (69) ušetao je u jednu poštu i uzviknuo na sav glas: "Imam koronu! Potvrđen mi je virus. A vi se testirajte". Nije dugo trebalo, a u poslovnicu Hrvatske pošte… »
Uleteo u poštu pa uzviknuo "Imam koronu, potvrđen mi je virus!", a onda je nastao haos

Uleteo u poštu pa uzviknuo "Imam koronu, potvrđen mi je virus!", a onda je nastao haos

Alo 10.04.2020
Dojadilo mu da čeka. Revoltirani penzioner iz Zaprešića ušetao je u poštu u tom mestu u Zagrebačkoj županiji i uzviknuo: "Imam koronu! Potvrđen mi je virus. A vi se testirajte". On je, kako prenosi Tanjug, bio ljut što mu nije dostavljena penzija… »
“Imam korona virus, a vi se testirajte”: Penzioner izazvao paniku u pošti, kivan što nema penzije

“Imam korona virus, a vi se testirajte”: Penzioner izazvao paniku u pošti, kivan što nema penzije

Telegraf 10.04.2020
Ubrzo su u poštu u Zaprešiću stigli pripadnici policije. Revoltiran zbog nedostavljanja penzije na kućnu adresu, 69-godišnji penzioner iz Zaprešića ušetao je u jednu poštu u tom mestu u zagrebačkoj županiji i uzviknuo na sav glas: "Imam koronu… »

Vesti dana »