Povezane vesti
Bivši igrač i trener Liverpula pozitivan na koronavirus
Sportske.net 10.04.2020
Keni Dagliš pozitivan. Iako nije imao nikakve simptome, Keni Dagliš je morao na testiranje na koronavirus jer je u sredu primljen u bolnicu zbog infekcije. Ispostavilo se da su rezultati pozitivni. On je i dalje bez simptoma, što je dobro. Keni Dagliš je… »
Keni Dalgliš pozitivan na koronavirus
Novi magazin 10.04.2020
Bivši fudbaler i trener Liverpula Keni Dalgliš pozitivan je na koronavirus, saopštila je večeras njegova porodica. Dalgliš je, kako se navodi, u sredu primljen u bolnicu na lečenje infekcije koje je zahtevalo intravenske antibiotike. "U skladu s… »
Keni Dalgliš pozitivan na COVID-19
N1 Info 10.04.2020
Bivši fudbaler i menadžer Liverpula Keni Dalgliš pozitivan je na virus korona. Njegova porodica je izdala saopštenje u kome navodi da se Dalgliš za sada oseća dobro. On je hospitalizovan nakon što je testovima utvrđeno da je zaražen virusom korona i za… »
Vesti dana »
Pariz uvodi američkom ambasadoru zabranu direktnog pristupa članovima francuske vlade
Beta pre 4 satijoš 2 povezane
Vremenska prognoza za utorak, 24. februar: Oblačno i hladnije sa kišom, uveče razvedravanje
Beta pre 3 satajoš 4 povezane
Najmanje 73 ljudi poginulo prilikom hvatanja bosa meksičkog kartela i posle njegove smrti
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
Ministar Glamočić pozvao poljoprivrednike u protestu da dođu sutra na sastanak u Vladu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Menja se režim saobraćaja na ovoj deonici u Srbiji: Trajaće 24 sata, a evo koji su alternativni pravci
Blic pre 4 satijoš 2 povezane



