Povezane vesti
Istraživanje: Građani ne veruju političarima, većina bi glasala za SNS
Radio 021 10.04.2020
Istraživanje instituta za evropske poslove pokazalo je da je Srpska napredna stranka najpopularnija partija u Srbiji, a prate je Socijalistička partija Srbije i Savez za Srbiju. Institut za evropske poslove sproveo je od 12. do 22. marta, u saradnji sa… »
Istraživanje Instituta za evropske politike: SNS najpopularniji
Danas 10.04.2020
Oko 61,9 odsto ispitanika koji bi izašli na izbore glasali bi za listu „Aleksandar Vučić – Za našu decu“, pokazuju rezultati istraživanja koje je sproveo Institu za evropske politike u saradnji sa Ninamedia izdavačkom kućom. Prema tom… »
Vesti dana »
![Hamas odložio oslobađanje izraelskih talaca: Izrael krši uslove sporazuma, tvrdi militantna grupa](https://nstatic.net/030/38955030trecvs.jpg)
Hamas odložio oslobađanje izraelskih talaca: Izrael krši uslove sporazuma, tvrdi militantna grupa
Blic pre 3 satajoš 7 povezanih
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 1 satjoš 2 povezane
![Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale](https://nstatic.net/665/38953665juozlo.jpg)
Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale
Danas pre 6 satijoš 1 povezana