Povezane vesti
Prijava protiv mladića iz Sremske Mitrovice: Razlupali auta na parkingu Centra za socijalni rad
Telegraf 11.04.2020
Izrečena im je kazna od po 70.000 dinara. Policija u Sremskoj Mitrovici podneće prijavu protiv dvojice dvadesetsedmogodišnjih muškaraca, zbog sumnje da su izvršili krivično delo uništenje i oštećenje stvari. Sumnja se da su sinoć u vreme zabrane kretanja… »
Falsifikovanim ispravama prekršili zabranu kretanja
RTV 11.04.2020
NOV SAD - Novosadska policija podneće krivičnu prijavu protiv dvojice dvadesetčetvorogodišnjaka iz Rumenke i Zmajeva koji su osumnjičeni za falsifikovanje isprava, saopštila je danas Policijska uprava Novi Sad. Sumnja se da je Rumenčanin, koji je… »
Sremska Mitrovica: Vozio bez dozvole u vreme zabrane kretanja
RTV 11.04.2020
SREMSKA MITROVICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici zatekli su 25-godišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom u vreme zabrane kretanja. Kako je saopšteno iz MUP-a, utvrđeno je i da je vozač upravljao automobilom bez… »
Vesti dana »
Nema pravog oporavka evropske industrije: Evrozona stagnira, EU tek blago u plusu
Telegraf pre 2 satajoš 32 povezane
Vučić najavio “velike skupove” u Novom Sadu i Užicu, bez detalja i datuma
Moj Novi Sad pre 9 minutajoš 22 povezane
Vatra ne miruje: Sedam dana borbe sa požarom na Stolovima poviše Kraljeva
Večernje novosti pre 1 satjoš 24 povezane
Veliki požari na Balkanu: Kritično kod Herceg Novog, Nevesinja i na Braču
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 61 povezana



