Povezane vesti

Nakon što joj se javno izvinila, Luna se pomirila sa Anabelom: Uz suze se snažno zagrlile pred svima

Nakon što joj se javno izvinila, Luna se pomirila sa Anabelom: Uz suze se snažno zagrlile pred svima

Telegraf 11.04.2020
- Tako si mi nedostajala, gledam te i ne prepoznajem te, ne mogu da verujem da smo to doživele ti i ja. Ti si srce mog srca - rekla Anabela Luni. Luna Đogani je tokom nominacija iskoristila priliku da se javno izvini svojoj majci Anabeli Atijas, s kojom… »
Luna se kroz suze javno izvinila Anabeli: "Žao mi je što nisam ćerka kakvu zaslužuješ da imaš"

Luna se kroz suze javno izvinila Anabeli: "Žao mi je što nisam ćerka kakvu zaslužuješ da imaš"

Telegraf 11.04.2020
- Moja majka je bila najbolja majka na svetu bila i ostala i uvek će biti - pričala je Luna. Pred Lunom se sinoć našao težak zadatak koga da nominuje za odlazak u izolaciju, Anabelu Atijas ili Gagija Đoganija. Đoganijeva se na kraju odlučila za… »
"Nisam ćerka kakvu zaslužuješ" Luna priznala krivicu, i javno se izvinila Anabeli (video)

"Nisam ćerka kakvu zaslužuješ" Luna priznala krivicu, i javno se izvinila Anabeli (video)

Alo 11.04.2020
Suza suzu stiže. Luna Đogani, tokom večerašnjih nominacija kada je morala da odabere kog će roditelja poslati u izolaciju, poručila je svom ocu Gagiju Đoganiju da mu nikada neće oprostiti to što je rasturio njihovu porodicu, a zatim je pričala i… »

Vesti dana »