Povezane vesti

Goca Božinovska šokirana: Anabeli su pretili zbog ćerke, a zbog Marka bih polupala televizor! U Lunu sam razočarana!

Goca Božinovska šokirana: Anabeli su pretili zbog ćerke, a zbog Marka bih polupala televizor! U Lunu sam razočarana!

Kurir 11.04.2020
Goca Božinovska, koja je i dobra prijateljica Anabele Atijas, progovorila je o njenoj porodici, pa dodala da je razočarana u Lunu Đogani. Goca kaže da joj je Luna bila slatka i draga, ali da je sada nikako ne razume. Božinovska je dodala da… »
Luna je bez emocija, kao ravna linija! Zadrugarka ogovarala Đoganijevu sa njenom majkom! Tračare joj iza leđa! (video)

Luna je bez emocija, kao ravna linija! Zadrugarka ogovarala Đoganijevu sa njenom majkom! Tračare joj iza leđa! (video)

Kurir 11.04.2020
Ivana Krunić ogovarala je Lunu Đogani iza leđa sa njenom majkom Anabelom Atijas. Krunićeva je istakla da je Luna ostala bez emocija, a Anabela se odmah sa njom složila. "Videla sam je juče, ti si se svađala sa Markom, ona je samo gledala, nije… »
"Ja ću biti u kanalu, a moja majka će biti heroj kao Kija": Luna tvrdi da je Marko kriv za situaciju između nje i Anabele…

"Ja ću biti u kanalu, a moja majka će biti heroj kao Kija": Luna tvrdi da je Marko kriv za situaciju između nje i Anabele…

Blic 10.04.2020
Ana Korač i Tara Simov porazgovarale su danas sa Lunom Đogani o njenim problemima sa majkom Anabelom Atijas i dečkom Markom Miljkovićem. Luna je istakla da je majka ne sluša nikada. - Znam kakva je moja mama. Ja nemam potrebu da kažem kakva je… »

Vesti dana »