Povezane vesti
Ovako predsednik Ugande (75) radi sklekove i poručuje naciji: Budite u formi i kod kuće
Telegraf 11.04.2020
Museveni je u sredu na svom Tviter nalogu upozorio Ugandance da ne vežbaju napolju. Dok se zemlje širom sveta bore da zadrže građane u njihovim domovima i tako zaustave širenje korona virusa, predsednik Ugande Joveri Museveni pokušava nešto drugačije… »
Predsednik Ugande ima samo 75 godina, sklekovima motiviše građane da ostanu kod kuće
RTS 11.04.2020
Dok se zemlje širom sveta bore sa pandemijom koronavirusa i pokušavaju da utiču na građane da ostanu u svojim domovima, predsednik Ugande Joveri Museveni pokušava nešto drugačiji metod. U Ugandi su do sada registrovana 53 slučaja Kovida-19, prema… »
Vesti dana »
Promenljivo i toplije vreme u Srbiji uz najavu obilnih snežnih padavina i ledene kiše početkom januara
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 60 povezanih
(Uživo) Četvoro Srba među povređenima u Švajcarskoj! Najmanje 40 mrtvih, između 80 i 100 ljudi kritično! Oglasila se i naša ambasada (video, foto)
Kurir pre 17 minutajoš 59 povezanih
Ministarstvo prosvete: Obezbedićemo studentima Megatrenda nastavak studija na drugim ustanovama
Euronews pre 1 satjoš 15 povezanih




