Povezane vesti

Bes CSKA zbog Milutinova: Što ne napišete da dolazi za 18.000.000 evra? Ekonomija se raspada, a mi bacamo pare

Bes CSKA zbog Milutinova: Što ne napišete da dolazi za 18.000.000 evra? Ekonomija se raspada, a mi bacamo pare

Mozzart sport 12.04.2020
Andrej Vatutin se naljutio. Bes u Mosvki. Ili zbog toga što su namere CSKA provaljenje ili zato što vest nije tačna. Tek, informacija da je Nikola Milutinov na pragu dogovora sa Aremjcima izbacila je iz koloseka predsednika ruskog velikana, Andreja… »
Predsednik CSKA o Milutinovu: „Ma, mi Rusi smo sa druge planete, ne 9, upišite 18 miliona eva“

Predsednik CSKA o Milutinovu: „Ma, mi Rusi smo sa druge planete, ne 9, upišite 18 miliona eva“

Vesti online 12.04.2020
Predsednik CSKA Andrej Vatutin prokomentarisao je priče o dogovoru sa srpskim centrom Nikolom Milutinovim. Mada nije direktno porekao da usmeni dogovor postoji, bio je ironičan kada je pričao o ciframa koje je klub navodno ponudio za Milutinova. Mediji… »
Vatutin o plati srpskog centra: Što samo devet, pišite 18 miliona!

Vatutin o plati srpskog centra: Što samo devet, pišite 18 miliona!

Sportski žurnal 12.04.2020
Predsednik CSKA se ljuti zbog pisanja o visini ugovora Nikole Milutinova. Nikola Milutinov je potpisao ili će u najskorije vreme potpisati trogodišnji ugovor sa CSKA. S obzirom da je mogao u NBA, verovatna suma kojom su ga privoleli u Moskvu je… »

Vesti dana »