Povezane vesti

Ko je zvezda"Granda": koja je u centru skandala zbog intimnih fotografija: Izgledom i glasom je oduševila žiri, a završava i…

Ko je zvezda"Granda": koja je u centru skandala zbog intimnih fotografija: Izgledom i glasom je oduševila žiri, a završava i…

Blic 12.04.2020
Azra Husakrić (20) lepa mlada Tuzlanka, takmičila se u "Zvezdama Granda" i svojim glasom ali i izgledom fascinirala žiri. Azra je trenutno u centru medijske pažnje zbog nemile situacije koja joj se desila nakon što joj je hakovan profili objavljenje… »
"Žao mi je zbog intimnih slika koje sam morala da objavim": Zvezda "Granda" u centru skandala se izvinjava prijateljima i…

"Žao mi je zbog intimnih slika koje sam morala da objavim": Zvezda "Granda" u centru skandala se izvinjava prijateljima i…

Blic 12.04.2020
Lepa mlada Tuzlanka, Azra Husakrić (20) koja se takmičila u "Zvezdama Granda" trenutno je u centru medijske pažnje zbog nemile situacije koja joj se desila nakon što joj je hakovan profil i objavljenje su golišave fotografije na kojima nije ona. Tim… »
Zvezda Granda u centru skandala! Isplivale gole fotke, pa pala i pretnja tužbom: Tuzlanka ne da na sebe! (foto 18+)

Zvezda Granda u centru skandala! Isplivale gole fotke, pa pala i pretnja tužbom: Tuzlanka ne da na sebe! (foto 18+)

Kurir 12.04.2020
Dvadesetogodišnja Tuzlanka Azra Husakrić koja je u "Zvezdama Granda" oduševila je sve kako glasom, pa tako i stasom, doživela je veliku neprijatnost pošto joj je neko hakovao Fejsbuk, te objavio golišavi sadržaj koji čak nije ni njen. Devojku je… »
Zvezda"Granda" u centru skandala: - procurele intimne fotografije Pevačica (20) se oglasila:"Po ko zna koji put ste udarili po…

Zvezda"Granda" u centru skandala: - procurele intimne fotografije Pevačica (20) se oglasila:"Po ko zna koji put ste udarili po…

Blic 12.04.2020
Azra Husakrić (20) lepa mlada Tuzlanka, takmičila se u "Zvezdama Granda" i svojim glasom ali i izgledom fascinirala žiri. Ona je sada doživela veliku neprijatnost kada joj je hakovan profil i objavljenje su golišave fotografije na kojima nije ona. -… »

Vesti dana »