Povezane vesti

Pantelić: Noć pre pozitivnog nalaza igrao sam fudbal, ovako sam se borio sa koronom

Pantelić: Noć pre pozitivnog nalaza igrao sam fudbal, ovako sam se borio sa koronom

Telegraf 12.04.2020
Potpredsednik FSS otkrio kroz šta je prolazio. Potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Marko Pantelić gostovao je u emisiji "Prva tema" na TV Prva, gde je govorio o tome kako se izborio sa virusom korona na koji je bio pozitivan. Pantelić je od… »
Ispovest Slaviše Kokeze: Tri dana nisam mogao da udahnem vazduh, delio sam sve sa odbojkašem Rosićem

Ispovest Slaviše Kokeze: Tri dana nisam mogao da udahnem vazduh, delio sam sve sa odbojkašem Rosićem

Mozzart sport 12.04.2020
Prvi čovek srpskog fudbala gostovao na televiziji Pink. Bio je 13. mart kada je obelodanjeno da je predsednik FSS Slaviša Kokeza zarežan virusom korona.... Od toga dana mogle su da se čuju samo sporadične informacije o stanju prvog čoveka srpskog… »
Posle Kokeze, oglasio se i Pantelić, njegovo iskustvo bilo je znatno drugačije!

Posle Kokeze, oglasio se i Pantelić, njegovo iskustvo bilo je znatno drugačije!

Sportske.net 12.04.2020
Na njihovim primerima se vidi koliko je korona nepredvidiva. Čelni ljudi Fudbalskog saveza Srbije večeras gostuju u televizijskim emisijama, u kojima govore o svojim iskustvima u borbi protiv koronavirusa, iz koje su izašli kao pobednici. Preneli smo… »
Marko Pantelić: Noć pre testa sam igrao fudbal, žena negativna – ja pozitivan

Marko Pantelić: Noć pre testa sam igrao fudbal, žena negativna – ja pozitivan

Mozzart sport 12.04.2020
“Odmah sam bacio cigare“, smeje se potpredsednik FSS. Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeza teško je i disao, potpredsednik Marko Pantelić je imao sasvim drugačije iskustvo. Nekadašnji fudbaler je korona virus, što bi se narodski… »
Slaviša Kokeza prvi put za javnost: Tri dana sam pokušavao da uzmem vazduh, nisam mogao!

Slaviša Kokeza prvi put za javnost: Tri dana sam pokušavao da uzmem vazduh, nisam mogao!

Hot sport 12.04.2020
Prvi čovek srpskog fudbala Slaviša Kokeza oporavio se od korona virusa posle dve nedelje bolničkog lečenja. Predsednik FS Srbije Slaviša Kokeza govorio je za TV Pink kako se zarazio i kakve je simptome imao pre nego što se javio na Infektivnu… »
Kokeza: Nisam mogao da udahnem vazduh, hvala lekarima

Kokeza: Nisam mogao da udahnem vazduh, hvala lekarima

Dnevnik 12.04.2020
BEOGRAD: Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza izjavio je večeras da se, nakon što je pobedio korona virus, oseća bolje nego ranije i istakao da ne postoje reči kojima bi mogao da se zahvali lekarima na Infektivnoj klinici i… »
Kokeza o borbi sa koronavirusom, kada je bilo najteže?

Kokeza o borbi sa koronavirusom, kada je bilo najteže?

Sportske.net 12.04.2020
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije pobedio je virus i već od sutra bi trebalo da se vrati na posao. Vest da je Slaviša Kokeza pozitivan na koronavirus pojavila se 13. marta, kada je stigao rezultat testa, ali prema njegovim rečima on se zarazio… »
Predsednik FSS Slaviša Kokeza od ponedeljka ponovo na poslu

Predsednik FSS Slaviša Kokeza od ponedeljka ponovo na poslu

Vesti online 12.04.2020
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza vraća se sutra na posao, nakon što se oporavio od korona virusa, potvrđeno je Tanjugu. Kokeza će prethodno o tome kako je pobedio Covid-19 govoriti večeras od 21 sat na televiziji Pink. Pored… »
Slaviša Kokeza pobedio koronavirus, nalazi negativni

Slaviša Kokeza pobedio koronavirus, nalazi negativni

N1 Info 12.04.2020
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije, Slaviša Kokeza, vraća se u ponedeljak na posao, nakon što se oporavio od koronavirusa, javlja agencija Tanjug. Kokeza se zarazio najverovatnije u Milanu, po povratku sa Kongresa UEFA održanog u Amsterdamu, a virus… »
Prvi put od izlaska iz bolnice: Slaviša Kokeza otkriva zašto je bio u Milanu i kakve je sve simptome korona virusa imao

Prvi put od izlaska iz bolnice: Slaviša Kokeza otkriva zašto je bio u Milanu i kakve je sve simptome korona virusa imao

Sportal blic 12.04.2020
Prvi čovek Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza će ove nedelje, u devet uveče, na televiziji Pink prvi put javno nastupati posle napuštanja bolnice nakon što je je bio inficiran novim, SARS-CoV-2 tipom korona virusa. Podsetimo, predsednik FSS-a… »

Vesti dana »