Povezane vesti

Vujović u svom stilu: Dajte mi budžet Zvezdinih košarkaša i pokoriću Evropu

Vujović u svom stilu: Dajte mi budžet Zvezdinih košarkaša i pokoriću Evropu

Hot sport 13.04.2020
“Siguran sam i mogu da potpišem da kada bi rukometaši Zvezde igrali utakmicu koja vodi na Fajnal-for Lige šampiona, da bi Arena bila puna” Veselin Vujović, proslavljeni rukometaš i trener izjavio je da su budžeti klubova u njegovom sportu dosta… »
„Dajte rukometašima budžet KK Crvena zvezda i pokoriće Evropu“

„Dajte rukometašima budžet KK Crvena zvezda i pokoriće Evropu“

Vesti online 13.04.2020
Poznati rukometni trener Veselin Vujović kaže da Srbiji ne bi mnogo značilo kada bi na mesto selektora reprezentacije dovela kvalitetnog pojedinca jer sistem u celini ne valja. Vujović tvrdi da se dosadašnjim selektorima nije davala prilika da… »
Oštre reči Veselina Vujovića: "Džaba Srbiji i Červar, Onesta, Rivera, predsednik saveza oslobođen fizičkog!"

Oštre reči Veselina Vujovića: "Džaba Srbiji i Červar, Onesta, Rivera, predsednik saveza oslobođen fizičkog!"

Sportske.net 13.04.2020
Stanje u srpskom rukometu loše, tvrdi legenda. Rukometni trener i proslavljeni as Veselin Vujović osuo je paljbu po čelnicima Rukometnog saveza Srbije. On na stanje u srpskom rukometu ne gleda optimistično. "Džaba Srbiji da spoji u jedno, recimo… »
Vujović udara maljem: Predsednik RSS je bio oslobođen fizičkog, sa 8.500.000 evra Zvezda bi bila prvak Evrope

Vujović udara maljem: Predsednik RSS je bio oslobođen fizičkog, sa 8.500.000 evra Zvezda bi bila prvak Evrope

Mozzart sport 13.04.2020
"Razlika između košarke i rukometa je ogromna, treb uložiti u pravu stvar", poručio je legendarni as. Najbolji rukometaš svih vremena i nekadašnji selektor Jugoslavije Veselin Vujović smatra da će u Srbiji teško doći do boljih dana za trofejni… »
Vujović pecnuo KK Crvena zvezda: Dajte mi njihov budžet i biću prvak Evrope

Vujović pecnuo KK Crvena zvezda: Dajte mi njihov budžet i biću prvak Evrope

Večernje novosti 12.04.2020
Ja sam navijač Zvezde. U jednom intervjuu sam rekao: 'Dajte mi budžet koji ima košarkaški klub i ja ću da budem prvak Evrope. Neki ljudi su me kritikovali da napadam Zvezdu, kaže Veselin Vujović. Trener Zagreba i nekadašnji selektor reprezentacije… »

Vesti dana »