Povezane vesti
Bliži se najduži i najteži policijski čas (84h): Vaskrs slavimo zatvoreni, ovo su izuzeci od zabrana
Telegraf 13.04.2020
Čitav petak, subotu i nedelju, po svemu sudeći, provešćemo u svojim domovima. Srbija je prošla kroz najduži policijski čas od kada je u uvedeno vanredno stanje usled epidemije korona virusa, koja nije zaobišla ni našu zemlju. Jutros u 5 sati završena je… »
Završen „vikend“ policijski čas, trajao 60 sati (FOTO)
Niške vesti 13.04.2020
Policijski čas je podrazumevao zabranu kretanja tokom celog vikend, jer je počeo u petak u 17 sati. Zabrana kretanja će ponovo biti na snazi danas od 17 časova i trajaće do pet sati ujutru u utorak. I pravoslavni Vaskrs sledeće nedelje dočekaćemo u… »
Vesti dana »
Zaposleni u Zavodu za zaštitu spomenika: Državni sekratar iz Ministarstva kulture pokušao danas neovlašćeno da izbriše Generalštab iz našeg registra
Nova pre 4 minutajoš 47 povezanih
"Putin lično odlučuje o sudbini NIS-a" Kokotović upozorava: Srbija mora da preuzme rizik i zaštiti svoje tržište
Kurir pre 2 satajoš 34 povezane
Ukrajinski pregovarači idu u Ameriku Zelenski objavio nove vesti: Umerov i Gnjatov iz Brisela putuju u SAD
Blic pre 14 minutajoš 40 povezanih
Usvojen budžet i još 57 tačaka dnevnog reda: Gas i nafta, Antonijević, udžbenici - šta je sve usvojeno
NIN pre 58 minutajoš 54 povezane



