Povezane vesti

Mandićeva: Pomeranje Igara odložilo i moj kraj

Mandićeva: Pomeranje Igara odložilo i moj kraj

N1 Info 13.04.2020
Milica Mandić, srpska reprezentativka u tekvondou, saopštila je da će završiti karijeru po okončanju Olimpijskih igara u Tokiju 2021. Mandićeva (28) trebalo je da ovog leta ode u penziju, ali je pomeranje Igara za 2021. zbog pandemije koronavirusa… »
Zlatna srpska olimpijka najavljuje kraj karijere!

Zlatna srpska olimpijka najavljuje kraj karijere!

Sportske.net 13.04.2020
Vreme brzo prolazi, već ozbiljno razmišlja o ''penziji''. Srpska tekvondistkinja Milica Mandić, koja nas je neizmerno obradovala osvajanjem zlata na Olimpijskim igrama 2012. godine najavila je skori završetak profesionalne karijere. Ona je kraj… »
Milica Mandić najavila kraj karijere: Donela je Srbiji prvo zlato na OI, a posle Tokija se oprašta

Milica Mandić najavila kraj karijere: Donela je Srbiji prvo zlato na OI, a posle Tokija se oprašta

Hot sport 13.04.2020
Prvo Olimpijsko zlato za Srbiju osvojila je Milica Mandić, kada se 2012. popela na najviši tron pobedničkog postolja u Londonu i time je ušla u sportsku istoriju. Osam godina kasnije naša sjajna tekvondistkinja se spremala za novi šampionski pohod… »
Posle Tokija, kraj: Osvajačica prvog olimpijskog zlata za Srbiju se povlači

Posle Tokija, kraj: Osvajačica prvog olimpijskog zlata za Srbiju se povlači

Mondo 13.04.2020
"Ove godine je trebalo da završim karijeru posle Olimpijskih Igara. Sada se sve pomera, i još mi treba vremena da procesuiram ove događaje". "Ove godine je trebalo da završim karijeru posle Olimpijskih Igara. Sada se sve pomera, i još mi treba… »
Milica Mandić najavila kraj karijere: Olimpijska šampionka se oprašta posle Tokija

Milica Mandić najavila kraj karijere: Olimpijska šampionka se oprašta posle Tokija

Vesti online 13.04.2020
Srpska tekvondistkinja Milica Mandić završiće karijeru posle Olimpijskih igara u Tokiju. Osvajačica zlata iz Londona 2012, morala je zbog otkazivanja OI ove godine da plan o povlačenju pomeri za sledeću, jer će Tokio zbog korona virusa biti održan… »
Milica Mandić: Opraštam se posle Tokija

Milica Mandić: Opraštam se posle Tokija

Mozzart sport 13.04.2020
I kraj karijere pomeren za godinu dana. Plan Milice Mandić, zlatne srpske olimpijke, bio je da se posle Igara u Tokiju ovog leta oprosti od tekvonda. Pandemija virusa korona napravila je haos u svetu sporta, sve je pomerila, odložila, izbacila iz… »
Donela je Srbiji prvo olimpijsko zlato, a sada najavila oproštaj! Milica Mandić o životu u izolaciji i iznenadnoj promeni…

Donela je Srbiji prvo olimpijsko zlato, a sada najavila oproštaj! Milica Mandić o životu u izolaciji i iznenadnoj promeni…

Sportal blic 13.04.2020
Prvo olimpijsko zlato za Srbiju osvojila je Milica Mandić, kada se 2012. popela na najviši tron pobedničkog postolja u Londonu i time je ušla u sportsku istoriju. Osam godina kasnije naša sjajna tekvondistkinja se spremala za novi šampionski pohod… »

Vesti dana »