Povezane vesti
Danas konsultacije o zahtevu Sinoda SPC
RTK 14.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će održati konsultacije sa premijerkom Anom Brnabić o zahtevu Sinoda SPC da se za Vaskrs privremeno prekine zabrana kretanja. Sinod SPC juče je, posle sednice, državnom vrhu Srbije uputio molbu da se vernicima… »
Danas konsultacije Vučića i Brnabić o zahtevu Sinoda SPC
Glas Zapadne Srbije 14.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će održati konsultacije sa premijerkom Anom Brnabić o zahtevu Sinoda SPC da se za Vaskrs privremeno prekine zabrana kretanja, navodi Blic. Sinod SPC juče je, posle sednice, državnom vrhu Srbije uputio molbu da se… »
Vesti dana »

Oglasio se Janaf zbog sankcija NIS-u: "Važno je i za Hrvatsku, ostajemo bez prihoda"! Traže rešenje
Blic pre 1 satjoš 5 povezanih

Đurić na sastanku sa predstavnicima američkih jevrejskih organizacija: Pozvao na oslobađanje Alona Ohela iz Hamasovog zatočeništva
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

"Kako dobro gore transportni avioni": Novi udar na Krim: Ukrajinska vojska uništila ruske avione i radare
Blic pre 37 minutajoš 1 povezana

Novi detalji o misterioznim dronovima iznad Danske: "Nema dokaza da su ih Rusi poslali na naše aerodrome"
Kurir pre 2 minutajoš 2 povezane