Povezane vesti

Oglasila se đoletova bivša, pa progovorila o vesni! Nakon Anabelinih surovih prozivki u 2 rečenice svima zapušila usta!

Oglasila se đoletova bivša, pa progovorila o vesni! Nakon Anabelinih surovih prozivki u 2 rečenice svima zapušila usta!

Kurir 14.04.2020
Nakon Anabelinih prozivki na račun Vesne Đogani, oglasila se denserova bivša žena Slađa Delibašić, pa progovorila o "ženi koju je našla ispod mosta i uzela da je odgaja", kako je u rijaitiju bila istakla pevačica. Dok je Vesna tim povodom javno… »
Smeće na sve strane, kuća u ruševinama, blatište i trošna ograda: Ogoljena istina o siromaštvu u kojem je rasla Vesna…

Smeće na sve strane, kuća u ruševinama, blatište i trošna ograda: Ogoljena istina o siromaštvu u kojem je rasla Vesna…

Blic 14.04.2020
Nakon što je Anabela Atijas javno prozvala Đoleta Đoganija i istakla da je svoju sadašnju suprugu Vesnu "našao ispod mosta", pevačica, koju je ova izjava jako pogodila se oglasila na društvenim mrežama i istakla da je imala teško detinjstvo. Tim… »
Bivša žena Đoleta Đoganija o njegovoj sadašnjoj, u njenim najtežim trenucima: U dve rečenice rekla sve i svima zapušila…

Bivša žena Đoleta Đoganija o njegovoj sadašnjoj, u njenim najtežim trenucima: U dve rečenice rekla sve i svima zapušila…

Blic 14.04.2020
Vesna Đogani poslednjih dana je jedna od glavnih tema domaćih medija, nakon što je Anabela Atijas iznela prozivke na njen račun, a sada se ovim povodom oglasila i bivša supruga Vesninog muža Đoleta, Slađana Delibašić. Anabela je u "Zadruzi"… »
Oglasila se Vesna Đogani: Moj most! Moja ljubav! Moje detinjstvo!

Oglasila se Vesna Đogani: Moj most! Moja ljubav! Moje detinjstvo!

Svet plus 14.04.2020
Oglasila se Vesna Đogani i rešila da pokaže svojim pratiocima na Instagramu gde je svojevremeno živela. Moj most! Moja ljubav! Moje detinjstvo! Supruga densera Đoleta Đoganija otkrila je i da je nekada živela u siromaštvu. - Ja sam Vesna Djogani… »
"Ovo je most ispod kog sam živela siromašno, imala parče hleba, a SAD su ga pogana usta isprljala": Vesna Đogani nakon…

"Ovo je most ispod kog sam živela siromašno, imala parče hleba, a SAD su ga pogana usta isprljala": Vesna Đogani nakon…

Blic 13.04.2020
Vesna Đogani je danas odustala od namere da iznese svoju stranu priče, nakon što je Anabela Atijas u "Zadruzi" rekla da ju je Slađa Delibašić pre više od dvadeset godina "pokupila ispod mosta da je odgaja", a večeras se ipak oglasila, i to kako… »

Vesti dana »