Povezane vesti

Podgrejao spekulacije, progovorio o dolasku u Zvezdu!

Podgrejao spekulacije, progovorio o dolasku u Zvezdu!

Sportske.net 14.04.2020
On je jedan od potencijalnih fudbalera koji bi mogli da pojačaju aktuelnog šampiona Srbije. Nekadašnji reprezentativac Srbije Zdravko Kuzmanović pominje se kao potencijalno pojačanje Crvene zvezde. Ovaj fudbaler je pri kraju ugovora sa Bazelom koji… »
Kuzmanović u Zvezdi? Na leto sam slobodan igrač, a u fudbalu je sve moguće

Kuzmanović u Zvezdi? Na leto sam slobodan igrač, a u fudbalu je sve moguće

Večernje novosti 14.04.2020
Nije nikakva tajna da ceo život navijam za Zvezdu i da mi je porodica zvezdaška, ali nemam ništa što bih rekao na tu temu. Otvoren sam za svaki razgovor - rekao je iskusni vezista. Retko koji prelazni rok u poslednjih nekoliko godina je prošao, a da… »
Zdravko Kuzmanović ‘podgrejao’ spekulacije: Moguće je da od leta Stankovića ne zovem Deki kapiten, već…

Zdravko Kuzmanović ‘podgrejao’ spekulacije: Moguće je da od leta Stankovića ne zovem Deki kapiten, već…

Hot sport 14.04.2020
Bilo je nekoliko pokušaja da se Zdravko Kuzmanović dovede u Crvenu zvezdu, ali su prepreka bili jaki ugovori sa Interom i Bazelom. Ipak, ovog leta Srbinu rođenom u Švajcarskoj ističe ugovor sa Bazelom i u 32. godini biće slobodan u izboru nove… »
Podgreva se priča o Zvezdi i Kuzmanoviću: Moguće je...

Podgreva se priča o Zvezdi i Kuzmanoviću: Moguće je...

Mozzart sport 14.04.2020
“Prijatelji mi stalno šalju tekstove o tome da dolazim u Zvezdu”, poručio vezista Bazela. Tokom poslednja dva leta trajala su nastojanja generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića da u Beograd dovede nekadašnjeg reprezentativca Srbije… »

Vesti dana »