Povezane vesti

U Hrvatskoj sveštenici tuku novinare i prete jedni drugima, neviđeno (video)

U Hrvatskoj sveštenici tuku novinare i prete jedni drugima, neviđeno (video)

Alo 14.04.2020
Sveštenici su u praznoj crkvi imali probu uoči misa tokom Uskrsa. Društvenim mrežama proširio se video iz Župe Presvetog Srca Isusova sa sveštenicima Antom i Nikicom, koji su postali viralni hit. Sveštenici su u praznoj crkvi imali probu uoči… »
Hrvatski sveštenici postali hit na internetu zbog socijalnog distanciranja: "Ajde ća od mene, lupiću te"

Hrvatski sveštenici postali hit na internetu zbog socijalnog distanciranja: "Ajde ća od mene, lupiću te"

Srbija danas 14.04.2020
Snimak koji je mnoge nasmejao. Društvenim mrežama proširio se video iz Župe Presvetog Srca Isusova u Zadru sa sveštenicima Antom i Nikicom, koji su postali viralni hit. Sveštenici su u praznoj crkvi imali probu uoči misa tokom Uskrsa. Dok je jedan… »
Ovako izgleda kad hrvatski sveštenici prate socijalnu distancu u crkvi: "Ajde ća od mene, lupiću te"

Ovako izgleda kad hrvatski sveštenici prate socijalnu distancu u crkvi: "Ajde ća od mene, lupiću te"

Telegraf 14.04.2020
Snimak koji je mnoge nasmejao. Društvenim mrežama proširio se video iz Župe Presvetog Srca Isusova u Zadru sa sveštenicima Antom i Nikicom, koji su postali viralni hit, prenosi 24sata.hr. Sveštenici su u praznoj crkvi imali probu uoči misa tokom… »

Vesti dana »