Povezane vesti

„Stajao sam na prvoj liniji, čast i ponos mi nisu dozvolili da se sklonim“: Oproštajna poruka čuvenog doktora Lazića od…

„Stajao sam na prvoj liniji, čast i ponos mi nisu dozvolili da se sklonim“: Oproštajna poruka čuvenog doktora Lazića od…

InfoLIGA 14.04.2020
Čuveni srpski hirurg, lekar Kliničkog centra u Nišu dr Miodrag Lazić, preminuo je danas od posledica korona virusa. Osećajući da će izgubti bitku, on je, kako navodi njegova prijateljica, ostavio oproštajnu poruku i zamolio je da prenese njegove… »
Stao je ponovo hrabro uz svoje kolege, iako je znao da je, zbog svog zdravstvenog stanja i sam ugrožen

Stao je ponovo hrabro uz svoje kolege, iako je znao da je, zbog svog zdravstvenog stanja i sam ugrožen

Niške vesti 14.04.2020
Čovek koji je časno, hrabro i ponosno, rame uz rame, na prvim linijama fronta, stajao kraj srpske vojske, u svim ratovima koji su zadesili našu zemlju i naš narod. Čovek, lekar, vojničina..koji je spasao više od hiljadu života na bojištu… »
Hirurgu Laziću poslednja želja bila da bude ispraćen uz pesmu "Marš na Drinu"

Hirurgu Laziću poslednja želja bila da bude ispraćen uz pesmu "Marš na Drinu"

Južne vesti 14.04.2020
Aplauzom u 20 sati i puštanjem pesme Marš na Drinu Nišlije pozivaju jedne druge da odaju počast hirurgu Miodragu Laziću, koji je preminuo jutros od korona virusa. Od njega se oprostio i Klinički centar Niš u kome je radio decenijama rečima "bio si… »
Direktor Urgentnog centra u Nišu preminuo od koronavirusa

Direktor Urgentnog centra u Nišu preminuo od koronavirusa

Jug press 14.04.2020
NIŠ Direktor Urgentnog centra u Nišu, hirurg Miodrag Lazić (65), preminuo je danas od koronavirusa, saopštio je Sindikat lekara i farmaceuta Srbije. Lazić je u ratovima devedesetih učestvovao kao hirurg dobrovoljac u Republici Srpskoj Krajini i… »
Preminuo doktor niškog Kliničkog centra Miodrag Lazić

Preminuo doktor niškog Kliničkog centra Miodrag Lazić

Jugmedia 14.04.2020
Lekar niškog Kliničkog centra dr Miodrag Lazić preminuo je jutros u 65-oj godini života od posledica virusa korona, objavio je Sindikat lekara i farmaceuta Srbije. “Od COVID19 je danas preminuo doktor Miodrag Lazić, specijalista hirurgije iz Niša… »
Bole poslednje reči dr Laze, hirurga napaćenog srpskog naroda: "Bio sam na 1. liniji, nisam se krio"

Bole poslednje reči dr Laze, hirurga napaćenog srpskog naroda: "Bio sam na 1. liniji, nisam se krio"

Telegraf 14.04.2020
* Bio pozitivan na korona virus, pred prenzijom * Ostavio poruke porodici * Izrazio želju da ga isprate pesmom "Marš na Drinu" Nakon što je objavljena vest o tome da je čuveni lekar iz Niša, direktor Urgentnog centra Niš, ratni hirurg dr Miodrag… »
In memoriam: Preminuo čuveni niški hirurg Miodrag Lazić

In memoriam: Preminuo čuveni niški hirurg Miodrag Lazić

Južne vesti 14.04.2020
Rukovodilac Urgentnog centra Kliničkog centra Niš i čuveni hirurg Miodrag Lazić preminuo je u svojoj 64. godini, objavio je Sindikat lekara i farmaceuta Srbije. Lazić je bio ratni hirurg dobrovoljac i vodio Srpsku ratnu bolnicu u Sarajevu, zbog čega… »

Vesti dana »