Povezane vesti
U KC Niš sinoć smešten 151 korisnik i 5 zaposlenih iz Gerontološkog centra
RTV 14.04.2020
NIŠ - Od 256 korisnika i 98 zaposlenih u Gerontološkom centru (GC) Niš, sinoć do ponoći je u Klinički centar u Nišu smešten 151 korisnik doma i pet radnika tog centra. Svi su korisnici i zaposleni su pregledani i osećaju se dobro, kaže za Tanjug ministar… »
UDS: Đorđević da položi račune javnosti za dešavanja u Gerontološkom centru Niš
N1 Info 14.04.2020
Ujedinjena demokratska Srbija je pozvala nadležne državne organe da u što hitnijem roku istraže sve detalje oko širenja zaraze koronavirusom u Gerontološkom centru u Nišu. Iz ovog političkog saveza, koji čine Srbija 21, Vojvođanski front, Stranka moderne… »
Vesti dana »
Jeziv zločin! U pucnjavi u Babušnici stradali otac i sin, povređeni drugi sin i majka: Oglasio se MUP
Blic pre 1 satjoš 12 povezanih
Pao avion kod aerodroma Bikovo, jedna osoba poginula, jedna teško povređena
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti u blokadi Medicinskog fakulteta u Beogradu zamolili Dijanu Hrku da sačuva svoje zdravlje i prekine štrajk glađu
Danas pre 6 satijoš 1 povezana




