Povezane vesti
Gradovi sa najvećim brojem zaraženih u Srbiji do 14. aprila
Moj Novi Sad 14.04.2020
U Srbiji je dosad potvrđeno 4.054 obolelih od korona virusa, a najveći broj zaraženih registrovan je i dalje u Beogradu, ukupno 1.495, objavljeno je danas na zvaničnom sajtu Ministarstva zdravlja. Na drugom mestu po broju obolelih je Niš u kom je… »
Vranje sa 57 obolelih od korone na 9. mestu u Srbiji
OK radio 14.04.2020
U Srbiji je prema poslednjim podacima registrovano 4.054 slučaja zaraženih korona virusom, od čega je skoro polovina (tačnije 1.495 osoba) iz Beograda, navodi se u izveštanju Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut". Pre tri nedelje broj… »
Najnovija lista gradova po broju obolelih: Skoro polovina je iz Beograda, jedan mali grad kritičan
Telegraf 14.04.2020
Na četvrtom mestu je Novi Sad (169), potom slede Kruševac (84) i Valjevo (82). U Srbiji je prema poslednjim podacima registrovano 4.054 slučaja zaraženih korona virusom, od čega je skoro polovina (tačnije 1.495 osoba) iz Beograda, navodi se u izveštanju… »
Vesti dana »

Putin krivi Ukrajinu za nedostatak napretka u pregovorima o primirju
Slobodna Evropa pre 18 minutajoš 30 povezanih

Devet meseci od pada nadstrešnice: Priveden Momirović, a osumnjičen i Vesić
BBC News pre 33 minutajoš 219 povezanih

Pravosnažna presuda Miloradu Dodiku i posledice po predsednički mandat u Republici Srpskoj
Naslovi.ai pre 43 minutajoš 93 povezane

Dačić kaže da su akustični uređaji "LRAD" vraćeni u magacin: MUP želi da ih proda ili ponudi aerodromu
Radio 021 pre 3 satajoš 25 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel ostaje 196 dinara, benzin poskupeo na 179 dinara
Naslovi.ai pre 3 satajoš 28 povezanih