Povezane vesti

Završen sastanak u Predsedništvu: Vučić doneo odluku o doktoru Konu

Završen sastanak u Predsedništvu: Vučić doneo odluku o doktoru Konu

Srbija danas 14.04.2020
U Predsedništvu se održao sastanak predsednika, premijerke i šefa Kriznog štaba. U Predsedništvu se održao sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa dr Predraga Kona. Glavna tema sastanka je bio zahtev… »
Kon: Odustao sam od povlačenja posle razgovora sa predsednikom

Kon: Odustao sam od povlačenja posle razgovora sa predsednikom

Politika 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon izjavio je da je razmišljao da ode sa čela tima epidemiologa, jer je nivo bezobrazluka i neosnovanih kritika prešao granicu dopuštenog, a odustao je, kaže od povlačenja nakon razgovora sa predsednikom Aleksandrom… »
Kon: Koronavirus daleko aktivniji na jugu Srbije, nego u Vojvodini

Kon: Koronavirus daleko aktivniji na jugu Srbije, nego u Vojvodini

Novi magazin 14.04.2020
Epidemilog Predrag Kon kazao je danas da je koronavirus daleko aktivniji na jugu Srbije, na području Ćuprije, Paraćina, Aleksinca, Niša, Prokuplja i Leskovca, nego u ostalim krajevima. "Na tom području se otkriva veći procenat pozitivnih nalaza… »
Kon: Ostajem u stručnom timu

Kon: Ostajem u stručnom timu

Slobodna Evropa 14.04.2020
Član Kriznog štaba Vlade Srbije za suzbijanje bolesti COVID-19 epidemiolog Predrag Kon izjavio je da ostaje u stručnom timu epidemiologa nakon sastanka sa predsednikom Srbije i predsednicom Vlade. Kon je ranije u toku dana (14.april) na društvenoj… »
Kon objasnio zašto je odlučio da se vrati u tim

Kon objasnio zašto je odlučio da se vrati u tim

RTS 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon na konferenciji za medije je izneo razloge zbog kojih je na "Fejbuku" napisao poruku da se želi da se povuče iz borbe sa koronavirusom, ali i zašto se vratio u tim. Kon je rekao da je poruku na Fejsbuku napisao nakon što je bio… »
Ovo nam je opomena: Svašta se desi čim popusti jedna karika!

Ovo nam je opomena: Svašta se desi čim popusti jedna karika!

Mondo 14.04.2020
Najgori dan od početka pandemije korona virusa u Srbiji (čak devet smrtnih slučajeva) i pojašnjenje nezadovoljstva kod epidemiologa Predraga Kona koji se na nagovor predsednika "vratio" u Krizni štab. Najgori dan od početka pandemije korona virusa u… »
Kon: Imamo snažnu podršku vlasti, zbog kritika i stava SPC sam hteo da odem

Kon: Imamo snažnu podršku vlasti, zbog kritika i stava SPC sam hteo da odem

N1 Info 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon izjavio je da je usled kritika javnosti i stava Sinoda SPC da treba omogućiti prisustvo vernika uskršnjim liturgijama, osetio potrebu da napusti Krizni štab za borbu protiv koronavirusa. Kazao je da je danas imao razgovor sa… »
Kon: Bio sam izložen ozbiljnim kritikama i napadima, pogodila me i molba SPC

Kon: Bio sam izložen ozbiljnim kritikama i napadima, pogodila me i molba SPC

Sputnik 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da je objavu na društvenoj mreži da treba da se povuče napisao pošto je bio izložen ozbiljnim kritikama i napadima, ali i pošto ga je duboko pogodila molba Sinoda Srpske pravoslavne crkve da vernici prisustvuju… »
6 Kriznih tačaka u Srbiji! Ovde je korona najaktivnija! U Vojvodini sve mirnije, na jugu druga priča!

6 Kriznih tačaka u Srbiji! Ovde je korona najaktivnija! U Vojvodini sve mirnije, na jugu druga priča!

Kurir 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon ukazao je danas da je u Nišu, Ćupriji, Paraćinu, Aleksincu, Prokuplju, Leskovcu veći procenat pozitivnih nalaza kod onih koji su testirani, što pokazuje da je virus aktivniji nego u ostalom delu Srbije. Naglasio je da je za… »
Nivo bezobrazluka kojem sam bio izložen je prešao liniju prihvatljivog: Dr Kon o najavi povlačenja

Nivo bezobrazluka kojem sam bio izložen je prešao liniju prihvatljivog: Dr Kon o najavi povlačenja

Večernje novosti 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon objasnio je tokom obraćanja javnosti razloge za današnju najavu da će se povući iz borbe protiv epidemije. Epidemiolog dr Predrag Kon objasnio je tokom obraćanja javnosti razloge za današnju najavu da će se povući iz… »
Kon: Duboko me je pogodio zahtev crkve, znam svoju profesionalnu obavezu

Kon: Duboko me je pogodio zahtev crkve, znam svoju profesionalnu obavezu

Mondo 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon, na današnjoj konferenciji za medije Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa, pojasnio je razloge zbog kojih je želeo da podnese ostavku, kao i zašto je odustao od te odluke. Epidemiolog dr Predrag Kon, na današnjoj… »
Kon: Duboko me je pogodila molba Crkve, potpuno negira sve naše mere

Kon: Duboko me je pogodila molba Crkve, potpuno negira sve naše mere

Radio 021 14.04.2020
Član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon rekao je da ga je jako pogodila molba Sinoda Srpske pravoslavne crkve o popuštanju mera tokom obeležavanja Uskrsa jer, kako kaže, potpuno negira sve napore da se spreči širenje virusa korona… »
Kon: Duboko me je pogodila molba Sinoda SPC, to potpuno negira naše dosadašnje napore

Kon: Duboko me je pogodila molba Sinoda SPC, to potpuno negira naše dosadašnje napore

Novi magazin 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da ga je "duboko" pogodila molba Sinoda SPC u vezi kretanja građana za Uskrs, navodeći da to na neki način "potpuno negira sve dosadašnje pokušaje da se spasu životi". Komentarišući objavu na Fejsbuku u… »
Dr Kon razgovarao s predsednikom i premijerkom, ipak ostaje na čelu stručnog tima

Dr Kon razgovarao s predsednikom i premijerkom, ipak ostaje na čelu stručnog tima

Moj Novi Sad 14.04.2020
U Predsedništvu Srbije završen je sastanak predsednika Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa dr Predraga Kona, na kojem je dogovoreno da dr Kon nastavi da vodi tim epidemiologa i da se do kraja sa svojim timom izbori protiv… »
Predrag Kon ostaje glavni epidemiolog Srbije

Predrag Kon ostaje glavni epidemiolog Srbije

Al Jazeera 14.04.2020
Iako je ranije na Facebooku najavio da se povlači sa funkcije, Predrag Kon je promijenio stav, saznaje Tanjug. U Predsjedništvu Srbije završen je sastank predsjednika Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa Predraga Kona, na kojem… »
Nakon razgovora sa Vučićem, Kon odustao od povlačenja

Nakon razgovora sa Vučićem, Kon odustao od povlačenja

Danas 14.04.2020
Epidemiologa Predrag Kon odustao je od povlačenja iz Kriznog štaba koji vodi pandemiju u Srbiji, nakon razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, potvrđeno je portalu Danasa u kabinetu predsednika. Kon je prethodno na Fejsbuku objavio kako… »
U toku razgovor u Predsedništvu, Vučić će zamoliti Kona da ostane na čelu tima

U toku razgovor u Predsedništvu, Vučić će zamoliti Kona da ostane na čelu tima

Sputnik 14.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić zamoliće epidemiologa Predraga Kona da ostane na čelu epidemiološkog tima, nakon što je Kon na Fejsbuku najavio da je vreme da se povuče i prepusti "boljima" da vode pandemiju, piše Blic. Kako list navodi, u zgradi… »
Kon najavio da se povlači

Kon najavio da se povlači

Slobodna Evropa 14.04.2020
Član Kriznog štaba Vlade Srbije za suzbijanje bolesti COVID-19, epidemiolog Predrag Kon objavio je na društvenoj mreži Fejsbuk da je „vreme da se povuče i prepusti boljima da vode pandemiju“, ne precizirajući da li se radi o ostavci na mesto u… »
Završen sastanak kod predsednika Vučića: Kon nastavlja da vodi tim

Završen sastanak kod predsednika Vučića: Kon nastavlja da vodi tim

Telegraf 14.04.2020
Doktor Kon obratiće se u tom svojstvu već u 15.00 časova. U predsedništvu Srbije upravo je završen sastank predsednika Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa dr Predraga Kona, na kojem je dogovoreno da dr Kon nastavi da vodi tim… »
Dr Kon podneo ostavku, Vučić će tražiti da nastavi svoj posao

Dr Kon podneo ostavku, Vučić će tražiti da nastavi svoj posao

Večernje novosti 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon podneo je ostavku u Kriznom štabu za borbu protiv virusa korona, saznaju “Novosti”. Ranije je na svom Fejsbuk nalogu objavio da je vreme da se povuče i “prepusti boljima da vode pandemiju”. Epidemiolog dr Predrag Kon… »
Predsednik Vučić: Neophodno je da Kon ostane na funkciji

Predsednik Vučić: Neophodno je da Kon ostane na funkciji

Blic 14.04.2020
Pojedini mediji su jutros preneli da je epidemiolog dr Predrag Kon objavio na svom Fejsbuk nalogu da je vreme da se povuče i "prepusti boljima da vode pandemiju", navodeći da su razlozi za to napadi na njega i stručni tim na društvenoj mreži zbog… »
Kon: Nema naznaka da se intenzitet epidemije u Srbiji smanjuje, što produžava agoniju

Kon: Nema naznaka da se intenzitet epidemije u Srbiji smanjuje, što produžava agoniju

Danas 14.04.2020
Zaravnanje krive epidemije korona virusa traje u šestoj nedelji epidemije, nema naznaka da se smanjuje, što produžava agoniju, ocenio je danas epidemiolog Predrag Kon, član državnog Kriznog štaba. On je, u u gostovanju na televiziji Pink, upozorio… »
Epidemiolog Predrag Kon odlučio da se povuče: Gnev ide na mene i štab, ne na virus, vreme je da se sklonim

Epidemiolog Predrag Kon odlučio da se povuče: Gnev ide na mene i štab, ne na virus, vreme je da se sklonim

Kurir 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da je u epidemiji korona virusa mnogo kritika, da svi traže krivca, dok je krivac zapravo virus. "Gubim strpljenje", rekao je Kon, povodom posta na Fejsbuku u kojem je napisao da je vreme da se povuče i prepusti… »
Kon: Kriva zaraženih potpuno zaravnjena

Kon: Kriva zaraženih potpuno zaravnjena

Novi magazin 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da u epidemiji koronavirusa "imamo krivu koja je potpuno zaravnjena već drugu nedelju", ukoliko se izuzme povećanje broja zaraženih u gerontološkom centru u Nišu, za koje je ocenio da je "situacija kakve ne bi… »
Vučić se oglasio posle najave doktora Kona da se povuče: Zakazan sastanak, a poznato i šta će reći epidemiologu

Vučić se oglasio posle najave doktora Kona da se povuče: Zakazan sastanak, a poznato i šta će reći epidemiologu

Srbija danas 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon objavio je na svom Fejsbuk nalogu da je vreme da se povuče. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamoliće doktora Predraga Kona da ostane na čelu epidemiološkog tima, saznaje se u Predsedništvu Srbije. I pored toga što… »
Kon: Vreme je da se povučem i prepustim boljima da vode pandemiju

Kon: Vreme je da se povučem i prepustim boljima da vode pandemiju

Prva 14.04.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon smatra da je vreme da se povuče i "prepusti boljima da vode pandemiju". On na svom Fejsbuk profilu navodi da su razlog za to napadi na njega. ali i na stručni tim na društvenoj mreži zbog prodiranja virusa korona u… »
Kon posle šokantne objave o povlačenju: Slučaj u Nišu produžava agoniju, gubim strpljenje

Kon posle šokantne objave o povlačenju: Slučaj u Nišu produžava agoniju, gubim strpljenje

Večernje novosti 14.04.2020
Epidemiolog izneo svoje mišljenje o situaciji u Nišu i prodoru virusa korona u dom za stare, navodeći da i on, poput drugih ljudi gubi strpljenje. Epidemiolog Predrag Kon, govoreći o situaciji u Nišu smatra da je, ako se izuzme proboj virusa korona u… »
Doktor Kon: "Vreme je da se povučem i prepustim boljima da vode pandemiju. Ratove neću da vodim"

Doktor Kon: "Vreme je da se povučem i prepustim boljima da vode pandemiju. Ratove neću da vodim"

Telegraf 14.04.2020
"Razočaralo me je potpuno detinjasto ponašanje onih koji bi trebalo da budu najodgovorniji..." Epidemiolog dr Predrag Kon objavio je na svom Fejsbuk nalogu da je vreme da se povuče i "prepusti boljima da vode pandemiju", navodeći da su razlog za to… »
Dr Kon nakon objave da se povlači: "u ovoj situaciji svi su nešto krivi, gubim strpljenje"

Dr Kon nakon objave da se povlači: "u ovoj situaciji svi su nešto krivi, gubim strpljenje"

Telegraf 14.04.2020
- Ima onih koji vuku na jednu stranu, stalno traže neke krivce. Ja to razumem, ali je nekorisno. Lakše im je da opsuju nekog, a niko ne vidi da je osnovni uzrok svega ovoga sam taj virus - rekao je Kon. Nakon što je epidemiolog dr Predrag Kon jutros na… »

Vesti dana »