Povezane vesti
Stanje u KC Niš ozbiljno utiče na zdravstveni sistem u zemlji: U ovim gradovima virus najaktivniji
Telegraf 14.04.2020
Infektolozi Vojne bolnice u NIšu priskaču u pomoć kolegama iz KC Niš. Situacija sa brojem obolelih od korona virusa u Kliničkom centru Niš već ima uticaja na ukupno stanje u zdravstvenom sistemu, rekao je danas na konferenciji za novinare epidemiolog… »
Gde je virus najaktivniji?
IndeksOnline 14.04.2020
BEOGRAD – Epidemiolog Predrag Kon ukazao je danas da je u Nišu, Ćupriji, Paraćinu, Aleksincu, Prokuplju, Leskovcu veći procenat pozitivnih nalaza kod onih koji su testirani, što pokazuje da je virus aktivniji nego u ostalom delu Srbije. Naglasio je da je… »
Kon: Virus aktivniji na jugu Srbije, procenat pozitivnih i do 50 posto
Jugmedia 14.04.2020
Na potezu Ćuprija, Paraćin, Aleksinac, Niš, Prokulje i Leskovac se dešava i otkriva veći procenat pozitivnih nalaza od onih koji su testirani, što pokazuje da je virus tu aktivniji nego u ostalim delovima Srbije, ide nekad i do 50 posto od testiranih što… »
Jug Srbije žarište, u Vojvodini se situacija smiruje
Mondo 14.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon kaže da je na jugu Srbije korona virus aktivniji u odnosu na druge delove Srbije, dok se na severu zemlje situacija smiruje. Epidemiolog Predrag Kon kaže da je na jugu Srbije korona virus aktivniji u odnosu na druge delove Srbije… »
Vesti dana »
Rusija pogodila skladište municije, poginulo 37 ljudi, Zelenski obećao kažnjavanje odgovornih
Beta pre 1 satjoš 38 povezanih
Preživeli u Nepalu i Kini stižu do sigurnih područja dok se čekaju vesti o oko 3.000 nestalih
Beta pre 2 satajoš 26 povezanih
„Prišla je grupa osoba u crnim majicama i počela da nas udara“: Aktivista o incidentu pred SNS miting u Užicu
Insajder pre 54 minutajoš 46 povezanih
Ministar finansija: Za obnovu u Nepalu od razornih poplava potrebne više od četiri milijarde dolara
N1 Info pre 2 satajoš 30 povezanih





