Povezane vesti

Đani Ćurčić ponovo u Beogradu, čuo se i sa britanskim premijerom, sledeća stanica - ''zemlja budućnosti''!

Đani Ćurčić ponovo u Beogradu, čuo se i sa britanskim premijerom, sledeća stanica - ''zemlja budućnosti''!

Sportske.net 14.04.2020
On uvek uspe da iznenadi. Nekadašnji fudbaler Partizana, Kristal Palasa, Boltona, Aston Vile Saša Ćurčić ponovo je u Beogradu. Ali, iako je pandemija koronavurusa i veliki deo sveta je potpuno stao, popularni ''Đani'' i dalje ne miruje. Ovih dana se… »
Saša Ćurčić u svom stilu: Poznati da batale Instagram i volontiraju – čuo sam se s Džonsonom, bio je na ivici smrti

Saša Ćurčić u svom stilu: Poznati da batale Instagram i volontiraju – čuo sam se s Džonsonom, bio je na ivici smrti

Hot sport 14.04.2020
“Apelujem na druge javne ličnosti koje žele da se bave humanitarnim radom, da se jave i da volontiraju” Saša Ćurčić, nekadašnji vezista Partizana, Aston Vile i Kristal Palasa u razgovoru za Sport klub otkrio je kako provodi vreme tokom… »
Saša Ćurčić: Čuo sam se sa Borisom Džonsonom, bio je na granici smrti

Saša Ćurčić: Čuo sam se sa Borisom Džonsonom, bio je na granici smrti

Sportski žurnal 14.04.2020
Nekadašnji vezista Partizana, Aston Vile i Kristal Palasa Saša Ćurčić istakao je za Sport klub da aktivno pomaže starijim licima u krizi izazvanoj koronavirusom i pozvao je i ostale javne ličnosti da učine isto. „Volontiram, nosim pakete našim… »
Đani Ćurčić zakasnio na let za Kinu: Nosim pakete bakama i dekama, a čuo sam se i sa Borisom Džonsonom

Đani Ćurčić zakasnio na let za Kinu: Nosim pakete bakama i dekama, a čuo sam se i sa Borisom Džonsonom

Večernje novosti 14.04.2020
Došao sam u Beograd da bih u Kineskom konzulatu završio neki posao u vezi sa ugovorom. Međutim, aerodrom je zatvoren dva-tri dana pre nego što je trebalo da otputujem, kaže Đani. Saša Ćurčić se na svoj način bori protiv virusa korona… »

Vesti dana »