Povezane vesti

Ispovest obolelog od korone: Dejanova priča posle 7 dana u komi

Ispovest obolelog od korone: Dejanova priča posle 7 dana u komi

Mondo 15.04.2020
Ispovest 35-godišnjeg Dejana koji je bio oboleo od korona virusa i na putu je potpunog oporavka. Ovo je njegova priča. Ispovest 35-godišnjeg Dejana koji je bio oboleo od korona virusa i na putu je potpunog oporavka. Ovo je njegova priča. /Dejanova… »
Veoma smo potcenili koronu, bio sam nedelju dana u komi

Veoma smo potcenili koronu, bio sam nedelju dana u komi

Danas 15.04.2020
Ispovest Dejana Velimirovića, mladića iz Bele Crkve, o svojoj borbi sa virusom kovid-19 Dugo sam razmišljao da li da podelim svoje iskustvo sa oboljenjem od kovid-19 virusa i odlučio sam da vam otvorim dušu i ispričam svoju traumatičnu priču jer… »
"Probudio sam se sa tubusom u grlu, a onda su mi rekli da sam nedelju dana bio: U komi..." Potresna ispovest Dejana (35) koji…

"Probudio sam se sa tubusom u grlu, a onda su mi rekli da sam nedelju dana bio: U komi..." Potresna ispovest Dejana (35) koji…

Blic 15.04.2020
Zarazio sam se 29. februara, a prve simptome sam razvio 5. marta. Pet dana sam imao visoku temperaturu, a nakon toga i suv kašalj. Dva puta sam za to vreme bio u domu zdravlja odakle su me vratili uz dijagnozu "najverovatnije grip". 10. marta dobijam… »

Vesti dana »