Povezane vesti

Dokazala da je sve na njoj prirodno! (foto)

Dokazala da je sve na njoj prirodno! (foto)

Mondo 15.04.2020
Pogledajte i kakvom fotkom! Pogledajte i kakvom fotkom! Irina Šajk objavila je na Instagram fotku na kojoj ima samo 14 godina. Manekenka je ovim oduševila svoje pratioce koji su joj ostavljali samo pozitivne komentare. "Prelepa si!", "Dobra kao zlato!"i… »
Neka jedu supu od juče! Ja sam gospođa pevačica: Goca Tržan nasmejala sve novom porukom iz karantina! Hit! (foto)

Neka jedu supu od juče! Ja sam gospođa pevačica: Goca Tržan nasmejala sve novom porukom iz karantina! Hit! (foto)

Kurir 15.04.2020
Goca Tržan redovno deli sa fanovima šta radi u toku karantina, pa objavila i novu fotografiju. Pevačica se pojavila sa šminkom na licu, pa je otkrila da joj se jednostavno "može". "Hm, šta skuvati danas? Frizure nema, zabole me baš, našminkala se… »
Sve puca na njoj! Bivša zadrugarka se uvukla u kožne pantalone, a svi komentarišu samo jedno! Vrelo (foto)

Sve puca na njoj! Bivša zadrugarka se uvukla u kožne pantalone, a svi komentarišu samo jedno! Vrelo (foto)

Kurir 15.04.2020
Bivša zadrugarka Nataša Radan je na svom Instagram profilu objavila fotografiju koja muški pol ostavlja bez daha. View this post on Instagram A post shared by Nataša Radan (@natasa.rr) on Apr 4, 2020 at 12:05pm PDT Naime ona je objavila fotku u… »
SLOBA objavio fotku, pa zapalio Instagram: Selfi bez majice uzburkao mnoga ženska srca! Svaki mišić na svom mestu (foto)

SLOBA objavio fotku, pa zapalio Instagram: Selfi bez majice uzburkao mnoga ženska srca! Svaki mišić na svom mestu (foto)

Kurir 15.04.2020
Slobodan Radanović je na svom Instagram profilu objavio fotku bez majice i time uzburkao mnoga ženska srca. S obzirom da su sada teretane zatvorene, pevač pronalazi alterantivne metode vežbanja. Naime, on je objavio selfi bez majice, a svaki njegov… »

Vesti dana »