Povezane vesti
Palmer: Oprez na uskraćivanje prava u antikorona merama
Slobodna Evropa 15.04.2020
Zajedno ćemo poraziti koronavirus, a posle toga svuda bi trebalo da usledi ukidanje privremenih mera i povratak poštovanju ranijih građanskih sloboda, izjavio je Metju Palmer, zamenik pomoćnika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država i specijalni… »
Metju Palmer: Posle pobede nad virusom, brz povratak građanskim slobodama
Beta 15.04.2020
Zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara i specijalni predstavnik za Zapadni Balkan Metju Palmer izjavio je da posle pandemije korona virusa svuda treba da usledi ukidanje privremenih mera i povratak poštovanju ranijih gradjanskih sloboda. U… »
Palmer: Ako Kina i Rusija mogu da pomognu Srbiji i drugima na Zapadnom Balkanu, to je sjajno
Blic 15.04.2020
Slažem se sa izjavom američkog ambasadora u Beogradu Entonija Godfrija da ovo nije takmičenje u popularnosti i da je svaka pomoć važna, kaže Metju Palmer, zamenik pomoćnika državnog sekretara i specijalni predstavnik za Zapadni Balkan povodom podrške i… »
Palmer: Ohrabrujuća saradnja Srbije i Kosova po pitanju korona virusa
Danas 15.04.2020
Zamenik pomoćnika državnog sekretara i specijalni izaslanik SAD za Zapadni Balkan Metju Palmer ocenio je danas da je saradnja Srbije i Kosova u vezi sa pitanjem korona virusa ohrabrujuća i retko dobra vest u ovoj situaciji. Palmer je u intervjuu za Glas… »
Vesti dana »
"Mislim da ću povući vojsku iz Italije i Španije!" Tramp: Od Rima ništa, Madrid je užasan! (video)
Kurir pre 1 satjoš 36 povezanih
Protest u Rakovici nakon napada na aktiviste u Resniku: "Nasilje nas neće obeshrabriti"
Insajder pre 3 satajoš 25 povezanih
Srbija pala za osam mesta na Indeksu slobode medija, najlošija u regionu
Savremena politika pre 11 satijoš 21 povezana
Popodnevni špic u Beogradu: Na Gazeli automobili "stoje", velika gužva i na Autokomandi (foto)
Euronews pre 7 satijoš 31 povezana
Obistinile su se najcrnje slutnje: Real značajno oslabljen do kraja serije protiv Hapoela
Danas pre 33 minutajoš 67 povezanih




