Povezane vesti

Marš na Drinu doktora Laze

Marš na Drinu doktora Laze

RTS 15.04.2020
"Znao sam da sa svim svojim bolestima i godinama imam veliki rizik, ali čast i ponos mi nisu dozvoljavali da se sklonim", reči su doktora Miodraga Lazića koje su objavljene u njegovom oproštajnom pismu. Jedan je od prvih zaraženih koronavirusom u… »
Cela Srbija tačno u 10 sati zaćutala na minut zbog doktora Laze: Odata pošta veličini od lekara

Cela Srbija tačno u 10 sati zaćutala na minut zbog doktora Laze: Odata pošta veličini od lekara

Telegraf 15.04.2020
Nišlije su mu sinoć odale poštu i uz "Marš na Drinu", baš onako kako je on želeo. Cela Srbija, tačno u 10 sati, minutom ćutanja odala je poštu preminuloj veličini od lekara, direktoru Urgentnog centra u Nišu, Miodragu Laziću, koji je juče… »
VIDEO: Nišlije aplauzom i pesmom "Marš na Drinu" ispratile hirurga Miodraga Lazića

VIDEO: Nišlije aplauzom i pesmom "Marš na Drinu" ispratile hirurga Miodraga Lazića

Radio 021 15.04.2020
U čast hirurga Miodraga Lazića, koji je preminuo u utorak od posledica virusa korona, sinoć u 20 časova širom Niša čuo se, kako pišu Južne vesti, nikad duži aplauz i zvuk pesme koju je ovaj lekar poželeo da ga isprati - "Marš na Drinu"… »

Vesti dana »