Povezane vesti
Brisel ukida restrikcije izvoza medicinske opreme za Z. Balkan
Slobodna Evropa 15.04.2020
Zapadni Balkan će biti izuzet iz restrikcija koje se tiču izvoza medicinskih proizvoda iz Evropske unije (EU) u vreme pandemije korona virusa, saopštila je 14. marta kasno uveče Evropska komisija (EK). U saopštenju se potvrđuje da su počele konsultacije… »
Zemlje Zapadnog Balkana izuzete iz sistema dozvola za izvoz medicinske opreme iz EU
RTS 15.04.2020
Srbija i druge zemlje Zapadnog Balkana biće izuzete iz sistema dozvola za izvoz medicinske opreme iz EU koji je uveden 15. marta, saopštila je Evropska komisija u Briselu. "Novi sistem za dozvolu izvoza medicinske opreme, koji će važiti 30 dana počev od… »
EU relaksirala izvoz zaštitne opreme u zemlje Zapadnog Balkana
Dnevnik 15.04.2020
BRISEL: Evropska komisija uz konsultacije sa zemljma članicama izuzeće zemlje Zapadnog Balkana iz sistema koji zahteva dozvole za izvoz zaštitne medicinske opreme. Nova uredba stupiće na snagu 26. aprila, a pored izuzeća za zemlje Zapadnog Balkana… »
Vesti dana »
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 31 povezana
Tužilaštvo istražuje poreklo imovine osumnjičenog za ubistvo na Senjaku
Euronews pre 5 minutajoš 77 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 18. maj: Mestimično oblačno, vetrovito i toplije
Beta pre 8 satijoš 32 povezane
Dobro poznati arbitri sude večiti derbi: Dvojica Hrvata i jedan Crnogorac stižu u Arenu
Kurir pre 11 minutajoš 35 povezanih
Vozio suprotnim smerom ka tunelu Laz, aktiviran razglas za hitno upozorenje
RTS pre 36 minutajoš 19 povezanih



