Povezane vesti

Lepa Brena zaplakala u emisiji, Jovana Joksimović je smirivala

Lepa Brena zaplakala u emisiji, Jovana Joksimović je smirivala

Večernje novosti 15.04.2020
Popularna Lepa Brena uključila se uživo u emisiju „Jutro“ i porazgovarla sa voditeljkom Jovanom Joksimović o trenutnoj vanrednoj situaciji. Popularna Lepa Brena uključila se uživo u emisiju „Jutro“ i porazgovarla sa voditeljkom Jovanom… »
Brena se rasplakala u jutarnjem: Zbog ovog snimka je lila suze, a Jovana Joksimović se jedva suzdržala: "Bože, gde sad..."…

Brena se rasplakala u jutarnjem: Zbog ovog snimka je lila suze, a Jovana Joksimović se jedva suzdržala: "Bože, gde sad..."…

Blic 15.04.2020
Lepa Brena jutros se uključila u jutarnji program televizije "Prva", kod voditeljke Jovane Joksimović, i pred kamerom zaplakala zbog snimka koji je u njoj izazvao lavinu emocija. Jovana je, naime, Breni pustila snimak nastao pre nekoliko dana u Italiji… »
Suze u Jutarnjem: Italijani pevali Breninu pesmu, ona se rasplakala!

Suze u Jutarnjem: Italijani pevali Breninu pesmu, ona se rasplakala!

Mondo 15.04.2020
Emotivni video iz Italije i jedna Brenina pesma. Emotivni video iz Italije i jedna Brenina pesma Pevačica Lepa Brena uključila se u Jutarnji program Prve televizije, gde joj je voditeljka Jovana Joksimović pustila jedan klip. Na njemu, ljudi na… »
"Bože, gde baš sad..." Brena počela da plače zbog snimka iz Italije, Jovana se jedva suzdržala

"Bože, gde baš sad..." Brena počela da plače zbog snimka iz Italije, Jovana se jedva suzdržala

Telegraf 15.04.2020
- Nemoj molim te da plačeš, zato što ja mogu isto odmah da počnem da plačem. Ja kad dobijem razna videa, svaki može da me dovede do suza... Ali, nemoj da budeš tužna - rekla joj je Jovana. Lepa Brena (59) počela je da plače u "Jutru" na TV Prva… »

Vesti dana »