Povezane vesti

Vučić telefonskim pozivom iznenadio baka Milicu

Vučić telefonskim pozivom iznenadio baka Milicu

Dnevnik 15.04.2020
BEOGRAD: Predsednik Aleksadnar Vučić iznenadio je danas pozivom baka Milicu, koja je postala poznata nakon što se na društvenim mrežama pojavio video snimak u kojem ona, u razgovoru sa unukom, kaže da “Vučića voli više od svih”. “Drago mi… »
(Video): Predsednik Vučić telefonom pozvao baku koja je zbog njega postala hit na društvenim mrežama u Srbiji

(Video): Predsednik Vučić telefonom pozvao baku koja je zbog njega postala hit na društvenim mrežama u Srbiji

Blic 15.04.2020
Priča o baki i unuki koja se prethodnih dana vrti na društvenim mrežama dobila je i svoj nastavak. Baku koja je u video klipu pokazivala paket pomoći i "gust deterdžent" i koja kaže da "Vučića voli više od sviju" pa čak i od unuke Jasmine koja… »
Baka Milica oduševila Vučića snimkom u kom priča koliko ga voli, a on je iznenadio pozivom (video)

Baka Milica oduševila Vučića snimkom u kom priča koliko ga voli, a on je iznenadio pozivom (video)

Večernje novosti 15.04.2020
Predsednik je stupio u kontakt sa gospođom koja je nasmejala društvene mreže i zahvalio joj na brizi. Baka Milica (76) iz Rakovice postala je hit na društvenim mrežama nakon što je unuka snimila njenu izjavu o tome koliko voli predsednika Vučića… »
Moj Vučić, moj sin najlepši! Gledam ga jutros na TV... Baka iz Srbije postala hit! Obožava predsednika (video)

Moj Vučić, moj sin najlepši! Gledam ga jutros na TV... Baka iz Srbije postala hit! Obožava predsednika (video)

Kurir 15.04.2020
Jedna baka postala je hit na društvenim mrežama nakon što je unuka snimila njenu izjavu o tome koliko voli predsednika Vučića. - Moj Vučić, moj sin najlepši - kaže ona, a onda je unuka pita da li ga voli više i od nje. Dobila je odgovor… »

Vesti dana »