Povezane vesti
Mladić (23) iz Malog Zvornika uhapšen zbog ubistva
Telegraf 16.04.2020
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati. Policija je u Šapcu uhapsila G. M. (23) iz Malog Zvornika, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. Kako je saopštila Policijska uprava Šapca, on se sumnjiči da je, nakon kraće… »
Uhapšene dvije frizerke u Novoj Varoši zbog nepoštovanja zdravstvenih propisa
Sandžak press 16.04.2020
Nova Varoš – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novoj Varoši uhapsili su dve ženske osobe M.D. (1969) i M.G. (1966) iz tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo nepostupanje po zdravstvenim propisima za vreme… »
Maskiran uz pretnju nožem opljačkao tri apoteke
Ritam grada Kg 16.04.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Кragujevcu uhapsili M. M. (1980) iz Niša, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio više krivičnih dela razbojništvo. Sumnja se da je on tokom aprila ove godine u Кragujevcu maskiran ušao u tri apoteke i… »
Vesti dana »

Đurić čestitao stranačkim kolegama 17. godišnjicu osnivanja: Verujem da je SNS i danas najbolja politička porodica u Srbiji
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

Vremenska prognoza za sredu 22. oktobar: Danas jutro maglovito, tokom dana umereno oblačno
Beta pre 19 minutajoš 1 povezana

"Zna se kako to rade i pravoslavci": Vučić: Prvog novembra pokazaćemo pijetet prema žrtvama u skladu sa našom tradicijom
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

"Ne želim da gubim vreme": Oglasio se Tramp o sastanku sa Putinom: Ovo će iznervirati predsednika Rusije
Blic pre 14 minutajoš 4 povezane

U Evropskom parlamentu debata o Srbiji: Raspravljali o padu nadstrešnice i protestima, Kos pozvala obe strane na mir
Blic pre 3 satajoš 1 povezana