Povezane vesti

Hirurg Dragan Marković preminuo od koronavirusa

Hirurg Dragan Marković preminuo od koronavirusa

RTS 16.04.2020
Vaskularni hirurg dr Dragan Marković preminuo je od posledica kovida 19. Gotovo dve sedmice bio je na respiratoru na Infektivnoj klinici. Profesor Dragan Marković bio je specijalista opšte hirurgije sa supspecijalizacijom iz vaskularne hirurgije. Bio… »
Doktor Marković izgubio bitku sa koronom: Dve nedelje je bio na respiratoru ali nije uspeo da pobedi virus

Doktor Marković izgubio bitku sa koronom: Dve nedelje je bio na respiratoru ali nije uspeo da pobedi virus

Kurir 16.04.2020
Profesor dr Dragan Marković (62), vaskularni hirurg, preminuo je u Infektivnoj klinici Kliničkog centra Srbije, od posledica kovida 19. Doktor Marković izgubio je bitku sa zarazom posle dve nedelje borbe. On je sa teškim simptomima bolesti bio… »
Srbiju je jutros potresla smrt još jednog velikog lekara, a kolege su neutešne: "Strašno me je pogodila ta vest, radila sam…

Srbiju je jutros potresla smrt još jednog velikog lekara, a kolege su neutešne: "Strašno me je pogodila ta vest, radila sam…

Blic 16.04.2020
Na Infektivnoj klinici preminuo je vaskularni hirurg prof. dr Dragan Marković od posledica korona virusa. Virusom je zaražena i njegova supruga koja je u stabilnom stanju, njihova ćerka je kod kuće, a testiranjem je utvrđeno da majka prof. Markovića… »
Na Infektivnoj klinici preminuo vaskularni hirurg

Na Infektivnoj klinici preminuo vaskularni hirurg

Sputnik 16.04.2020
Na Infektivnoj klinici preminuo je vaskularni hirurg prof. dr Dragan Marković od posledica virusa korona, prenosi „Blic“. Prema navodima „Blica“, virusom je zaražena i njegova supruga koja je u stabilnom stanju, njihova ćerka je kod kuće, a… »

Vesti dana »