Povezane vesti

Moja beba! Sanja Stanković se pohvalila kako uživa: A evo ko je osvojio njeno srce (foto)

Moja beba! Sanja Stanković se pohvalila kako uživa: A evo ko je osvojio njeno srce (foto)

Kurir 16.04.2020
Sanja Stanković je na svom Instagram profilu objavila fotografiju sa kim uživa u izolaciji. Naime, ona je postavila fotografiju svog psa i pohvalila se svojim četvoronožnim prijateljem. "Moja beba Ričmond", napisala je Sanja. Kurir.rs / M.M. Kurir… »
Nataša Bekvalac pokazala kako izgleda njena kuća u Čeneju: Bazen u raskošnom dvorištu, kuća sva u staklu, a jedan prizor…

Nataša Bekvalac pokazala kako izgleda njena kuća u Čeneju: Bazen u raskošnom dvorištu, kuća sva u staklu, a jedan prizor…

Blic 16.04.2020
Pevačica Nataša Bekvalac sa svojim ćerkama vreme u izolaciji provodi na imanju u Čeneju, gde uživaju u prirodi, miru i tišini. Nataša često na društvenim mrežama objavljuje kako provodi vreme u izolaciji, te je i jednom prilikom pokazala da sama… »
Ja imam nas! Nataša Bekvalac ovako provodi vreme u izolaciji: Objavila fotku, pa svima pokazala da nije sama (foto)

Ja imam nas! Nataša Bekvalac ovako provodi vreme u izolaciji: Objavila fotku, pa svima pokazala da nije sama (foto)

Kurir 16.04.2020
Nataša Bekvalac je na svom Instagram profilu objavila fotografiju kako i sa kim provodi vreme u izolaciji. Naime, pevačica je na Instagramu objavila fotografiju na kojoj se nalazi u društvu ćerki Hane i Katje, a sa njima su i deca njene sestre… »

Vesti dana »