Povezane vesti
Novčana pomoć zaposlenima u zdravstvu u RS
Slobodna Evropa 16.04.2020
Upravni odbor Fonda solidarnosti za obnovu Republike Srpske donio je odluku o isplati novčane pomoći zaposlenima u javnim zdravstvenim ustanovama u iznosu od 13 310 000 KM (6 655 000 evra) koja počinje danas. Radi se o jednokratnoj pomoći od 1000 KM (500… »
Danas isplata jednokratne pomoći od 500 evra za zaposlene u javnim zdravstvenim ustanovama
Blic 16.04.2020
Verifikovan je Statut i Poslovnik o radu Fonda solidarnosti i donesene su četiri odluke, rekao je premijer Srpske Radovan Višković nakon prve sednice Upravnog odbora Fonda solidarnosti za obnovu Republike Srpske. Prva odluka se odnosi se na isplatu… »
Vesti dana »
(BLOG) "Sretnimo se ponovo": Kolona automobila nedaleko od Orašca
N1 Info pre 41 minutajoš 7 povezanih
Evropa se poklonila: UEFA se oglasila za Dan državnosti Srbije! (foto)
Hot sport pre 1 satjoš 32 povezane
Poljoprivrednici iz šest čačanskih sela blokirali stari put Čačak-Kraljevo Poljoprivrednici izvezli traktore na put Kragujevac-Jagodina
Ozon press pre 16 minutajoš 28 povezanih
(Foto, video) Počelo je, pada sneg u Beogradu! Temperatura pala, a meteorolozi predviđaju šok do kraja februara: Evo koliko će tačno trajati ledeni talas!
Blic pre 16 minutajoš 32 povezane
Kiša, hladan vetar i sneg: Danas oblačno uz osetan pad temperature
N1 Info pre 8 satijoš 24 povezane


